Dvi premjeros, tūkstantis žiūrovų

2024-04-03

Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, Plungės kultūros centre netilo šurmulys: tądien teatras „Saula“ parodė dvi anšlagines premjeras, abu kartus salė buvo pilnutėlė žiūrovų.

Jaunuosius aktorius ir jų vadovus Sigitą ir Romą Matulius sveikindamas premjeros proga, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis džiaugėsi: „Šias gėles noriu įteikti tiems žmonėms, kurie daug daug metų puoselėja teatrą ir augina mūsų vaikus. Šiandien čia tvyrojo labai gera nuotaika, visiems mums buvo linksma, bet kiek darbo reikia įdėti, kad viso to pasiekti. Visi girdėjom, kaip tie vaikai šneka, kaip juda – viskas taip natūraliai! Ir visa tai – Sigitos ir Romo darbo rezultatas.“

O rezultatas išties buvo puikus – Plungės kultūros centro teatro „Saula“ vaikų grupė visus kvietė į premjerinį spektaklį „Gudruolis katinas“, kuris pastatytas pagal Šarlio Pero pasaką „Batuotas katinas“, o vakare plungiškiai nekantriai laukė jaunimo grupės premjeros – žemaitiškos komedijos, pastatytos pagal rašytojos Žemaitės kūrinį „Trys mylimos“. Kodėl nekantriai? Todėl, kad „Saulos“ jaunimas pirmąkart vaidino komediją.

Patys „Saulos“ režisieriai po premjeros rašė: „Komedija šį vakarą „iššovė“ lyg didžiulė energijos bomba. Kiek netikėta tiek mums, tiek, manau, mūsų žiūrovams. Pirmąkart mūsų teatro istorijoje komedija ir labai „kieta“ komedija, mūsų tautos lobynas, klasika – Žemaitės „Trys mylimos“. Niekad nesenstančios vertybės ir gebėjimas į viską pažvelgti per ironiją ir humoro prizmę. Į šią premjerą sudėjome daug meilės, jaudulio, džiugesio, kūrybos, atradimų ir išbandymų. Šio spektaklio aktoriai, mūsų teatro „Saula“ jaunimo grupė, pademonstravo neįtikėtiną kūrybiškumą, aktorinį meistriškumą ir talentą. Jie nerealūs!“

Tarptautinę teatro dieną Plungės kultūros teatro scenoje pasirodė 56 aktoriai, puikiomis premjeromis mėgavosi apie 1 000 žiūrovų, kurie salę paliko kupini pačių geriausių emocijų. Ačiū „Saulai“ ir jos režisieriams!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.