Duris atveria nauja parduotuvė, kurioje bus prekiaujama prekėmis neįgaliesiems, slaugai, rebilitacijai bei sportui ir laisvalaikiui.

2013-02-27

 

 

Kovo 1 dieną 12 val. duris atveria parduotuvė AivaShop.lt, kurioje bus prekiaujama prekėmis neįgaliesiems, slaugai, rebilitacijai bei sportui ir laisvalaikiui. Parduotuvės adresas J. Tumo-Vaižganto g. 54. Tokio tipo parduotuvė labai reikalinga ne tik Plungės miesto gyventojams, bet ir aplinkinių miestų bei gyvenviečių žmonėms. Joje bus galima įsigyti visas slaugai reikalingas prekes ir gauti reikalingus dokumentus kompensacijai. Parduotuvė taip pat prekiaus reabilitacinėmis ir gimnastikos priemonėmis, o taip pat mėgėjiško bei profesionalaus sporto prekėmis.

Parduotuvei prekes tiekia specializuoti Lietuvos tiekėjai, o taip pat prekes įmonė pati importuoja iš Čekijos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos bei kitų šalių.

Kviečiame visus Plungiškius, o taip pat ir aplinkinių rajonų gyventojus atvykti į organizuojamą parduotuvės atidarymo šventę ir pasnaudoti tą dieną galiosiančiomis ypatingomis nuolaidomis.

Atidarymo proga visiems inSPORTline kamuoliams 35% nuolaida.

 

 AivaShop.lt

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.