Dėmesio! Ieškome šeimų, pageidaujančių globoti vaikus

2017-03-10

2017 m. kovo 7 d. duomenimis, 49 plungiškių šeimose globojami (rūpinami) 57 likę be tėvų globos vaikai, Vaikų globos namuose – 38 vaikai. Vaikai, patekę į institucinę globą, visada laukia šeimų, kurios suteiktų jiems namų aplinką, artimų žmonių šilumą. Šiuo metu globos šeimoje tikisi 8 vaikai, iš jų 3 – iki 3 metų, laikinai apgyvendinti Plungės vaikų globos namuose.

Jei Jūs norite į prasminti savo gyvenimą ir tvirtai apsisprendėte tapti globėjais (į tėviais), pateikite Vaiko teisių apsaugos skyriui rašytinį prašymą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, sveikatos pažymėjimą, kartu gyvenančių vyresnių kaip 16 metų asmenų rašytinius sutikimus.

Gavę prašymą iš Vaiko teisių apsaugos skyriaus dėl Jūsų vertinimo, GIMK (globėjų (į tėvių) mokymo, rengimo ir konsultavimo) atestuoti socialiniai darbuotojai su Jumis susisieks telefonu, ir būsite informuoti apie organizuojamus mokymus, skirtus būsimiems globėjams (į tėviams). Jūs dalyvausite 10-ies susitikimų mokymų grupėje. Taip pat susitiksite su atestuotais GIMK specialistais individualiems pokalbiams. Pasirengimo procesas truks apie 3 mėnesius.

Taip pat jeigu Jums kyla klausimų, dėl išsamesnės informacijos Jūs galite kreiptis telefonu (8 448) 73 162 arba el. paštu birute.valiuniene@plunge.lt

Laukiame Jūsų Vaiko teisių apsaugos skyriuje arba Jūs taip pat galite pateikti aukščiau išvardytus dokumentus nurodytu el. paštu (informacija interneto svetainėje: www.plunge.lt –> Paslaugos –> Viešosios ir administracinės paslaugos –> Vaiko teisių apsauga –> Prašymų paskirti vaiko globėju (rūpintojų) nagrinėjimas).

 

 Vaiko teisių apsaugos skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.