Dėl vaikų priežiūros karantino metu (papildyta)

2020-04-27

 

Lietuvos Respublikos Vyriausybei švelninant karantino sąlygas, kai kurių sričių darbuotojams reikia nutraukti nuotolinį darbą, o tada iškyla problema dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų priežiūros. Todėl Plungės rajono savivaldybės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo į staigose ypatingais atvejais gali būti organizuojamos budinčios grupės tokių vaikų priežiūrai.   

 

Vadovaujantis Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 12 d. į sakymu Nr. D-215 „Dėl veiklos stabdymo švietimo, kultūros ir kitose į staigose dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo“ nustatyta, kad ypatingas atvejis laikomas tik tuomet, jei šeimos artimieji dėl argumentuotų priežasčių negali prižiūrėti vaiko, darbdavys nesudaro galimybių dirbti nuotoliniu būdu arba nėra galimybės gauti nedarbingumo pažymėjimo. Priežiūros paslaugas galima teikti vaikams, kurių tėvai pateikia argumentuotą prašymą, jog dėl svarbių ir nenumatytų priežasčių negali užtikrinti vaikų priežiūros.  

 

Tėvai dėl tokios priežiūros darželiuose karantino laikotarpiu, Plungės rajono savivaldybės administracijai turi pateikti prašymą su darbdavių išduotomis pažymomis.

 

Tokioje pažymoje turi būti nurodyta, kad žmogui būtina dirbti jo darbo vietoje, t. y. nuotoliniu būdu savo funkcijų jis negali atlikti. Tokias pažymas turi pateikti abu tėvai.

 

Prašymus dėl vaikų ugdymo budinčiose grupėse prašome pateikti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Gintautui Rimeikiui el. paštu gintautas.rimeikis@plunge.lt arba kreiptis telefonu 8 640 55 427.

 

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.