Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimo

2015-08-13

       Visuomenės informavimo į statymo 3 straipsnyje yra nustatyti pagrindiniai visuomenės informavimo principai. Vienas iš jų yra – viešoji informacija visuomenės informavimo priemonėse turi būti pateikiama teisingai, tiksliai ir nešališkai. Laikraščio „Žemaitis“ 2015 m. rugpjūčio 7 d. numerio 2 puslapyje, straipsnyje „Kaip liberalai pradėjo parceliuoti Plungės dvarą“ (straipsnio autorė R. Mėčienė) paskelbta tikrovės neatitinkanti ir A. Klišonio garbę ir orumą žeminanti informacija:

        „Nuslėpė oficialų raštą
       … Ar tik ne dėl šios priežasties A. Klišonis nė žodeliu neužsiminė apie gautą Kultūros paveldo departamento Telšių skyriaus raštą …“

       Informacija, kad A. Klišonis pranešė tarybos nariams apie gautą Kultūros paveldo departamento Telšių skyriaus raštą yra užfiksuota  Plungės rajono savivaldybės tarybos 2015 m. liepos 30 d. posėdžio protokole: „ … Meras Audrius Klišonis sakė, jog yra gautas raštas iš Kultūros paveldo departamento Telšių teritorinio padalinio dėl Plungės dvaro sodybos neprivatizuotinų pastatų, nors minėta į staiga šių objektų sutvarkymui lėšų niekada neskyrė. Kad Advokatų namas nesugriūtų, siūloma jį privatizuoti bei renovuoti iš privačių lėšų, nekeičiant jo paskirties. …“. Šis Savivaldybės mero A. Klišonio pasisakymas taip pat užfiksuotas posėdžio metu darytame vaizdo į raše.

       Tame pačiame laikraščio „Žemaitis“ numeryje, 2 puslapyje, straipsnio „Nesumedžioto grobio dalybos“ (straipsnio autorė R. Mėčienė) paskutinėje pastraipoje paskelbta tikrovės neatitinkanti ir A. Klišonio garbę ir orumą žeminanti informacija: „ … Meras jau sudirgo, kai kalbėjo T. Meškauskas, tačiau A. Jokužį jis užsipuolė tarsi savo pavaldinį ir beveik aprėkė …“.

       2015 m. liepos 29 d. vykusio Medžioklės plotų vienetams sudaryti bei jų riboms pakeisti komisijos posėdžio metu buvo darytas garso į rašas. Išklausius į rašo tikrai negalima nustatyti A. Jokužio užsipuolimo ir „beveik aprėkimo“ fakto.

 

Savivaldybės inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.