Dėl seniūno taurės varžėsi per šimtas bėgikų

2015-09-03

 

 

 

Praėjusį savaitgalį Plungės parkas tarsi atgijo: šeštadienį prie buvusio kunigaikščių Oginskių dvaro žirgyno atidarytas rimtosios muzikos mėgėjų itin laukiamas kasmetinis tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis, o sekmadienį parke dūzgė per šimtas bėgikų, pasiruošusių varžytis dėl Plungės miesto seniūno taurės. Dešimties kilometrų distanciją vaizdingo parko takais pasiryžo įveikti ir vienas šio renginio organizatorių, Plungės sporto klubo „Versmė“ vadovas,  laikinai Plungės miesto seniūno pareigas einantis Gintaras Domarkas.

Šaunus sportinis renginys į Plungės širdimi vadinamą parką sutraukė daugiau nei šimtą dalyvių – vaikų, paauglių ir suaugusiųjų, vyrų ir moterų, mergaičių ir berniukų. Parko takais 2,5 km, 5 km ar 10 km bėgo 121 bėgikas. Kai kurie šiose jau ketvirtus metus organizuojamose varžybose pirmą kartą nusprendė dalyvauti paraginti draugų, kiti –  galbūt susilažinęs su kolega ar giminaičiu, treti sportui prijaučiantys žmonės dalyvauja kone visuose panašaus pobūdžio renginiuose, tad jiems tai buvo tarsi kasdienė mankšta, dar viena treniruotė. Tarp bėgančiųjų buvo galima pamatyti ne tik laikinai seniūno pareigas einantį G. Domarką, Savivaldybės atstovų, bet ir prakaitą liejančius žinomą komiką, aktorių Rolandą Kazlą bei daugelio bėgimo varžybų kone simboliu tapusį septyniasdešimt ketverių metų  kretingiškį Petrą Silkiną. Tai vyriausias varžybų dalyvis.

10 kilometrų pirmasis, kaip ir pernai, įveikė Remigijus Šnioka, trasoje užtrukęs 32 minutes ir 18 sekundžių bei pagerinęs

pernykštį savo rezultatą (33 min. ir 20 sek.). Plungės seniūno taurę bei piniginį prizą laimėjęs vyras atstovauja klubui

„F.O.C.U.S running“. Antrą vietą išplėšė Justinas Kričinauskas (SK „Lukas“), trečioji prizinė vieta atiteko Petrui Pranckūnui. Gerai sekėsi ir plungiškiams: Aistis Normontas bendrojoje įskaitoje buvo penktasis (savo grupėje, elito, – trečiasis), o Rimvydas Alminas, Plungės „Versmės“ klubo atstovas, – devintasis (savo grupėje, elito, –  penktasis).

Absoliuti varžybų nugalėtoja tarp moterų – kur kas jaunesnes bėgikes ir daugybę vyrukų aplenkusi Loreta Bliujienė (klubas „Jonas Maratonas“), gimusi 1975 m.. Būtent jai iš moterų ir atiteko seniūno taurė bei piniginis prizas. L. Bliujienė trasoje užtruko 38 min. ir 24 sekundes.

Varžybų dalyviai varžėsi ir savo amžiaus grupėse, kurių buvo net trylika. Suaugusiųjų moterų grupėje (elito) niekas nesugebėjo pralenkti „F.O.C.U.S running“ klubo atstovės Nadeždos Roždestvenskajos. Ne ką prasčiau sekėsi ir antrosios vietos laimėtojai Jolantai Ginsevičiūtei, klubo „Skubėk lėtai“ bėgikei. O trečią vietą 10-ies kilometrų bėgime iškovojo Ramunė Kunigėlytė, garbę atnešusi „F.O.C.U.S running“ klubui.

Plungės seniūno taurių laimėtojų laukė piniginiai prizai, visų prizininkų – medaliai, diplomai, o nugalėtojų grupėse – dar ir saldaus medaus stiklainiai, duonos kepiniai.  Geriausiems dalyviams ranką spaudė Plungės rajono meras Audrius Klišonis, o laikinasis seniūnas G. Domarkas žadėjo, kad bėgikai Plungėje bus laukiami ir kitąmet.

 

Klubo „Versmė“ informacija

 

 

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.