Dėl nugalėtojų titulo liko varžytis keturios komandos

2017-04-03

Plungės rajono krepšinio pirmenybėse sužaistos ketvirtfinalio etapo varžybos, po kurių paaiškėjo komandos, patekusios į pusfinalį. Tolimesnę kovą dėl nugalėtojų titulo tęs: PSC, „Baudėjas”, „Vičiūnai” ir „Inesa”.

PSC į pusfinalį pateko du kartus, nugalėjęs „Pėivelės” komandą rezultatu 91:71 ir 74:69. Nesunkiai pusfinalyje vietą užsitikrino ir „Baudėjo” komanda. Ji du kartus be rimtesnio pasipriešinimo įveikė Plungės SRC-„Žemaitukus” rezultatu 99:57 ir 81:44. 

Daug atkaklesnė kova vyko tarp „Inesos” ir „Lobikono”. Pirmas tarpusavio rungtynes „Inesa” laimėjo rezultatu 74:65. Šios persvaros „Inesai” užteko, nors antras rungtynes ir pralaimėjo rezultatu 70:72. Kaip ir buvo galima tikėtis, daugiausia intrigos sulaukta rungtynėse tarp „Vičiūnų” ir Šateikių „Žalmedžio”. Pirmą šios poros susitikimą laimėjo „Vičiūnai” rezultatu 77:66. Antrose rungtynėse pergalę dešimties taškų skirtumu 71:61 iškovojo „Žalmedis”. „Vičiūnams” pavyko išsaugoti vieno taško persvarą, ir jie pirmą kartą pateko į Plungės rajono krepšinio pirmenybių pusfinalį.

Nugalėtojų titulą ginanti „Baudėjo” komanda pusfinalyje žais prieš „Inesą”, o kitą pusfinalio porą sudarys PSC ir „Vičiūnai”. Pusfinalyje komandos žais dvejas rungtynes ir geresnį rezultatą pasiekusį komanda pateks į finalą.

Su kamuoliu „Inesos” žaidėjas Andrius Motužis


Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.