Dėl dalyvavimo Plungės miesto šventės eisenoje

2017-05-23

 


Gerbiami Plungės rajono įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovai,

 

Plungės miesto šventė – svarbiausias ir didžiausias mūsų miesto renginys, reikalaujantis daug miesto ir rajono kultūros, verslo įstaigų ir įmonių bei nevyriausybinių organizacijų jėgų ir susitelkimo, siekiant, kad krašto žmonės, miesto svečiai galėtų deramai pailsėti, pabendrauti ir šventiškoje miesto aplinkoje pasidžiaugti  suplanuotomis pramogomis bei koncertine programa.

2017 metai yra išskirtiniai mūsų miestui: prieš 450 metų Plungės vardas pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose, o prieš 225 metus Plungei suteiktos Magdeburgo teisės. Šiemet Plungės miesto šventė vyks birželio 16 – 18 dienomis, o pagrindiniu šventės akcentu taps jubiliejinis XV pučiamųjų orkestrų festivalis, kuris Plungėje organizuojamas kas dveji metai.

Birželio 17 dieną (šeštadienį), 17 valandą, organizuosime tradicinę Miesto šventės jubiliejinio XV pučiamųjų orkestrų festivalio dalyvių ir miesto įstaigų bei įmonių atstovų teatralizuotą eiseną J. Tumo-Vaižganto gatve į Babrungo slėnį.

Kviečiame Jus ir Jūsų įstaigų, įmonių, organizacijų narius aktyviai ir gausiai dalyvauti šioje šventinėje eisenoje. Tikimės, kad joje įdomiai, išradingai ir šventiškai pristatysite savo vadovaujamas organizacijas Plungės gyventojams ir miesto svečiams. Eisenos dalyviai bus apdovanoti atminimo dovanomis bei nominacijomis:

  1. Originaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  2. Spalvingiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  3. Muzikaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  4. Bendruomeniškiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  5. Jaunatviškiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  6. Gausiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.

Apie ketinimą dalyvauti šventinėje eisenoje prašome iki 2017 m. gegužės 31 d. pranešti eisenos koordinatorei – Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistei Julijai Čiuželienei (tel. (8 448) 73 117; el. p. julija.ciuzeliene@plunge.lt).

Tikime, kad aktyvus Jūsų ir Jūsų kolektyvų dalyvavimas bei išradingumas eisenos metu suteiks jai daug šventiško žavesio, o Plungės gyventojams ir miesto svečiams – neišdildomų įspūdžių ir džiugių prisiminimų. 

 

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis


Sauliaus Narkaus nuotraukos

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.