Dėkojame Plungės tvarkdariams!

2023-01-03

Šventiniam spindesiui šurmuliuojant, Savivaldybės administracija nepamiršta nuoširdžios ir žmogiškos komunikacijos su visuomene – mes dėkojame tiems, kurių dėka didžiuojamės gyvendami tvarkingoje Plungėje.

Kasdien, įvairiu metų laiku, Plungės mieste dirba žmonės, kurie viešumoje galbūt yra nepagiriami, nepastebimi, tačiau jų darbas yra nepaprastai svarbus ir reikšmingas. Šie žmonės – mūsų miesto geradariai ir tvarkdariai: kapinių prižiūrėtojai, gėlininkai, žolės ir medžių pjovėjai bei kiti darbininkai. Jų darbą organizuoja Plungės miesto seniūnija ir beveik visi darbininkai įdarbinami tik keliems mėnesiams per metus.

Metams skaičiuojant paskutines dienas ir valandas, kruopštiesiems darbininkams už nuoširdų darbą 2022-aisiais, nuoširdžias padėkas tarė Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas. Šiemet miestą tvarkiusiems darbuotojams skirti ne tik padėkos žodžiai, bet ir pagerbimo bei padėkos raštai ir Savivaldybės administraciją reprezentuojančios simbolinės dovanos. Po pagerbimo, visi miesto tvarkdariai 2022-uosius metus išlydėjo aptardami atliktus ir būsimus darbus prie puodelio arbatos.

„Visuomenėje įprasta dėkoti įstaigų ar padalinių vadovams, ofisuose sėdintiems darbuotojams, kai paprasti darbuotojai dažnai paliekami be elementarios padėkos. Savivaldybės administracija tiek anksčiau, tiek šiemet, pagerbia paprastus, darbštumu ir nuoširdumu spindinčius žmones, kurie prisideda prie mūsų miesto pokyčių. AČIŪ visiems, kurie savo rankomis ir širdimis 2022-aisiais kūrėte gražesnę Plungę!“ – metams baigiantis, taria Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas.

Plungės rajono savivaldybės administracijos padėkos raštai įteikti: Daliai Šakienei, Alinai Kulevičienei, Danutei Garbenčienei, Virginijai Staponkienei, Danguolei Šakinienei, Ingai Puidokienei, Ritai Bumblienei, Gediminui Žiliui, Vigintui Indzeliui, Andriui Šimkui, Jonui Bitariui, Povilui Kubiliui, Gediminui Stonkui, Arvydui Songailai ir Jonui Zeideriui. 

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.