Darželio „Nykštukas“ auklėtiniai sporto šventėje pristatė projektą „Aš laimingas Plungės mieste!“

2017-05-25

Gegužės 18 d. Plungės lopšelyje – darželyje „Nykštukas“ vyko sporto šventė „Pasportuokime linksmai“ bei projekto „Aš laimingas Plungės mieste!“ pristatymas. Atėjus  į lopšelio – darželio teritoriją, apėmė ypatingas jausmas, nes jo kiemelyje matėsi sukurtas sumažintas Plungės miestas. Kaip minėjo darželio bendruomenės atstovai, norėjosi šiuo projektu į lopšelio – darželio

„Nykštukas“ veiklą įtraukti visą bendruomenę, nes šiais užimtumo laikais daugelis šeimų neranda laiko pabūti  su pačiais artimiausiais žmonėmis. Šio projekto tikslas, – kad visos šeimos kūrybinio proceso metu pabūtų kuo ilgiau kartu ir pajustų šeimos pilnatvę, kurdami savo namus, miesto svarbiausius architektūrinius pastatus.

Projektas buvo skirtas paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Projekto dirbiniai – Plungės miesto namų maketai – bus taip pat eksponuojami šventės, skirtos paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ą  Plungės miesto Babrungo slėnyje. Visi galės pamatyti ir įsitikinti, kokie  kūrybiški ir laimingi miesto šeimų vaikai, kurie lanko lopšelį – darželį „Nykštukas“. Apie tai byloja darželio bendruomenės sukurti darbai, į kuriuos įdėta meilė, vaizduotė, nuoširdumas, kruopštumas, atsakomybė, padėka, laisvumas, darbštumas.

                       Po projekto pristatymo Plungės lopšelio – darželio „Nykštukas“ direktorė pranešė džiugią naujieną, kad įstaiga šiais metais priimta į sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą, pripažinta „Sveika mokykla“ ir apdovanota sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo sertifikatu. Šiais metais lopšelio – darželio auklėtoja Vilma Kaušienė parengė ir vykdo naują sveikatinimo projektą „Pajudėkime visi – ir maži, ir dideli“.  Šis projektas ir pakvietė visus „Sportuoti linksmai“. Vaikai   aikštelėse  linksmai sportavo, patyrė daug gerų emocijų.

Šventėje lankėsi ir visus susirinkusiuosius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

 

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.