„Darom kartu“ kviečia burtis į aplinkosaugos iniciatyvas

2023-03-28

Žinomiausia aplinkosaugos iniciatyvų organizacija „Mes darom“ kviečia vienytis visus gamtos mylėtojus ir burtis į aplinkos puoselėjimo iniciatyvas. Internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt sukurta pirmoji Lietuvoje darnumo iniciatyvų platforma „Darom kartu“, kurioje visi norintys gali registruoti savo organizuojamą aplinkosauginę iniciatyvą, atrasti galimybių savanoriauti ir dalintis įkvepiančiomis tvaraus pokyčio istorijomis.

Lietuviai atranda vis kūrybiškesnių būdų prisidėti prie aplinkos puoselėjimo – pavyzdžiui „Plogging Lietuva“ šį pavasarį kviečia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Druskininkuose ir Šiauliuose bėgti su tikslu – pakeliui renkant šiukšles, Lietuvos jūrų muziejus organizuoja nemokamas edukacijas Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centre, Lietuvos keliautojų asociacija kviečia į akciją „BaiDarom!“ – švarinti upes bei ežerus plaukiant baidarėmis. Kaišiadorių jaunimas, tuo tarpu, susipažins su tvaria mada ir mokysis pasitelkiant kūrybą nebenešiojamus drabužius prikelti naujam gyvenimui. Seniūnijos ir savivaldybės Lietuvos regionuose planuoja aplinkos švarinimo talkas. Iniciatyvų yra ir daugiau – detalesnė informacija skelbiama platformoje „Darom kartu“, aplinkos puoselėjimo projektų sąrašas vis pildomas.

Platforma „Darom kartu“ skirta dalintis ne tik planuojamomis iniciatyvomis, bet ir įgyvendintų projektų istorijomis, taip pozityviu pokyčiu užkrečiant kitus. Organizatoriai skatina neapsiriboti aplinkos švarinimo ar medžių sodinimo istorijomis, pasitelkti kūrybiškumą ir taip plėsti suvokimą apie aplinkosaugą ir tvarumą.

Projektą „Darom kartu“ globoja UNESCO Lietuvos nacionalinė komisija, informacinis partneris – LRT. Generalinis projekto rėmėjas – „Dextera“. Iniciatyvų platforma veiks ištisus metus internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt.

VšĮ „Mes Darom“

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.