Dalyvavo tarptautiniame seminare

2023-10-12

Plungės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus darbuotojos dalyvavo Austrijoje vykusiame tarptautiniame kvalifikacijos tobulinimo seminare „Socialinių paslaugų įstaigų darbuotojų emocinės sveikatos stiprinimas ir darbe patiriamo streso įveikimo būdai“.

Socialinės paramos skyriaus darbuotojos Austrijoje

Seminaro metu plungiškės kartu su kitų savivaldybių socialiniais darbuotojais susitiko su kolegomis Austrijoje.

Vienos savivaldybėje su socialinių paslaugų departamento atstovais diskutuota apie darbuotojų tarpusavio santykių, darbo vietos kokybės gerinimą, pasidalinta gerąja patirtimi. Čia buvo surengtas ir praktinis užsiėmimas, kurio metu socialiniai darbuotojai mokėsi atpažinti ir įvertinti emocinę sveikatą negatyviai veikiančias mąstymo klaidas ir elgesio modelius, mokėsi juos keisti naudojant psichosocialines kompetencijas.

Kitas susitikimas vyko Melko savivaldybėje – su vietos globos įstaigų atstovais dalyvauta seminare, kurio tikslas – suteikti žinių apie efektyvius būdus, padedančius stiprinti ir saugoti emocinę sveikatą, atgauti ir išlaikyti emocinę pusiausvyrą bei palaikyti darbingumą ir efektyvų dalykinį bendravimą.

Trečiasis susitikimas – Olomouco rotušėje, kur dalintasi gerąja patirtimi su vietos socialinių paslaugų teikėjais.

Mokymus organizavo VšĮ „Edukaciniai renginiai ir mokymai“ bei VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.