Dalį Savivaldybės būstų nuomininkai galės įsigyti

2022-12-14

Metams baigiantis Savivaldybės taryba priims sprendimą, kaip efektyviau valdyti Savivaldybės turtą – butus, kurie yra nukentėję gaisro metu arba smarkiai nusidėvėję.

Ūkio, ekologijos ir kaimo reikalų komiteto posėdyje, kuris vyko gruodžio 13 dieną, buvo pateiktas svarstyti sprendimo projektas, kuriuo siūloma į viešame aukcione parduodamo Savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašą įtraukti Savivaldybei nuosavybės teise priklausančius 5 butus, esančius Birutės gatvės 10 numeriu pažymėtame pastate. Šiame mediniame daugiabutyje lapkričio 10-osios naktį kilo gaisras. Ugnis apgadino namo konstrukcijas, dėl to butai nebeatitinka socialinio būsto statuso. Siūloma penkis butus parduoti.

Kitu sprendimo projektu teikiamas tvirtinti parduodamų Savivaldybės būstų ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų sąrašas. Tai aktualu Savivaldybės nuomininkams, kurie įstatymo nustatyta tvarka turės galimybę būstus nusipirkti. Į sąrašą planuojama įtraukti 14 butų, esančių Plungės mieste, Platelių, Šateikių, Babrungo ir Paukštakių seniūnijose. Šių Savivaldybės būstų nuomininkai, pateikę prašymą, galės įsigyti nuomojamus būstus ir pagalbinio ūkio paskirties pastatus asmeninėn nuosavybėn.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.