„Dainuojančios bitės 2015“

2015-06-14

       Šeštadienį, birželio 6 d. 14 val,. Žlibinų kultūros centre vyko Plungės rajono dainuojančių kolektyvų šventė „Dainuojančios bitės“. Atšilęs oras ir šviečianti saulė kėlė nuotaiką į šventę besirenkantiems mėgėjų meno kolektyvų mylėtojams.

       Šiemet į šešioliktą kartą organizuojamą renginį atvyko 14 kolektyvų iš visų Plungės rajono kultūros centrų: Kulių, Šateikių, Žemaičių Kalvarijos, Žlibinų. Savo melodijomis programą pradėjo Žlibinų vokalinis vyrų ansamblis (vad. S. Stonienė). Savo programas tęsė Kantaučių ir Šateikių vokaliniai ansambliai (vad. L. Domarkienė), Žlibinų choras (vad. S. Stonienė), Gintališkės ansamblis (vad. B. Serapinienė), Stalgėnų ir Aleksandravo vokaliniai ansambliai (vad. A. Motužienė), Žlibinų kultūros centro kaimo kapela (vad. A. Lučinskas), Stanelių filialo moterų ansamblis (vad. V. Taurinskienė), Platelių moterų ansamblis (vad. D. Paulauskienė), Alsėdžių mišrus choras (vad. M. Dargužienė), Glaudžių ansamblis „Draugystė“ (vad. K. Kazlauskas), Žlibinų kultūros centro moterų ansamblis „Melodija“ (vad. N. Puplauskienė). Šventės žiūrovus ir dalyvius savo smagiomis dainomis džiugino populiariosios laiudiškos muzikos grupė „Smagratis“ iš Telšių. Šventę vainikavo bendra visų kolektyvų daina ir renginio globėjo Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio sveikinimai.

       Žlibinų kultūros centro vardu dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios šventės atsiradimo, ilgamečio gyvavimo. Džiugu, kad kiekvienais metais kolektyvų ratas ne mažėja, o plečiasi, kad jų profesionalumas vis auga ir stiprėja. Dėkojame visiems mėgėjų meno kolektyvų dalyviams už atiduodamas geras savo emocijas dainos pavidalu…

Ten, po dainų skliautais, skambėjo pačios nuostabiausios natos,
Ten sukirbėjo ne viena jautri styga.
Ten, po dainų skliautais, galybė šypsenų laimingų matos,
Jos dar ilgai, ilgai, ilgai dainuos…
Žlibinų kultūros centro direktorius
Žydrūnas Purauskis

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.