„Dainų dainelės“ laureatų koncerte rajoną atstovaus merginų tercetas iš Alsėdžių

2018-06-06

 

 

Birželio 10 dieną Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje vyks vieno seniausio ir populiariausio respublikinio moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ laureatų koncertas. Koncertą nuo 16.00 val. transliuos LRT „Kultūros“ kanalas.

Šis konkursas yra nuolatinis muzikos pedagogų ir jų ugdytinių pasitikrinimas ir įvertinimas. Kolektyvai pirmiausia pasirodo rajono, vėliau geriausieji – zoniniuose konkursuose, po to keliauja į respublikinį konkursą. Po respublikinio pasirodymo vieniems šis konkursas baigiasi, o kiti – dar kviečiami į iškilmingą laureatų koncertą, kuris jau daug metų vyksta vienoje įstabiausių kultūrinių erdvių – Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

2018 metų laureate koncerte Plungės rajoną atstovaus vienintelis kolektyvas –  Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus merginų tercetas – Iveta Silkauskaitė, Gerda Šukytė ir Silvija Jonušaitė . Merginas konkursui ruošė gimnazijos muzikos vyr.mokytojas Martynas MIliauskas.

Labai džiaugiamės merginų ir jų vadovo sėkme! Linkime ir toliau visus džiuginti ir stebinti savo talentais, o plungiškius kviečiame sekmadienio (birželio 10 d.) popietę nuo 16.00 val. praleisti prie TV ekranų.

 

Informaciją paruošė Daiva Gramalienė
 
Nuotrauka iš www.dainudainele.lt galerijos
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.