Dainininkių sėkmė Juodkrantėje

2016-07-28


 

        Liepos 2-4 dienomis Juodkrantėje vyko  IV tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas „Baltic voice 2016“. Šis renginys jau yra gerai žinomas Europoje, todėl į jį suvažiuoja muzikuojantis jaunimas iš įvairių  šalių. Į konkursą atvyko 99 solistai ir kolektyvai iš Latvijos, Estijos, Jungtinės Karalystės, Suomijos, Baltarusijos, Ukrainos, Bulgarijos, Rusijos, Lenkijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Maltos ir Lietuvos.

        Šiame konkurse, vykusiame nuostabiame gamtos kampelyje, savo jėgas išbandė ir jaunosios Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos dainininkės. Vokalinė grupė „Drugys“, vadovaujama vyr. mokytojos Linos Lukošienės, panorusi savo jėgas išbandyti, dainuojant dainas bliuzo stiliumi, puikiai susitvarkė su išsikeltu uždaviniu, ir tarptautinės komisijos buvo įvertinta diplomu.

        Rasa Gadliauskaitė, kaip solistė, šiame konkurse dalyvavo jau 2-ą kartą (prieš 3 metus ji tapo diplomante). Mergaitė, dainuodama džiazo stiliaus dainas, puikiai atskleidė savo talentą ir pelnė 2-ą vietą.

        Puikiai suorganizuotas renginys leido dainininkėms ne tik dalyvauti konkurse, bet ir pasimėgauti Juodkrantės grožiu, įžymybėmis, pasimaudyti jūroje, aplankyti Nidą. Konkursui mergaitės įtemptai ir nuoširdžiai ruošėsi visą birželio mėnesį, todėl buvo gerai įvertintos komisijos ir parsivežė pelnytus laurus. Atostogauti jaunieji talentai išsiskirstė su gera nuotaika ir su nekantrumu laukdami kito rugsėjo, kada galės toliau tobulinti savo meninius gebėjimus.

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos inf.

 

                                                 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.