Civilinės saugos mokėsi Plungės rajono savivaldybės ūkio subjektų darbuotojai, atsakingi už civilinę saugą

2016-03-29

 

     Civilinės saugos skyriaus darbuotojai 2016 m. kovo 22 d. Plungės rajono savivaldybėje vykdė civilinės saugos mokymus pagal ūkio subjektų ir įstaigų darbuotojų, atsakingų už civilinę saugą, civilinės saugos mokymo programą.                    

     Mokymuose dalyvavo 12 klausytojų. Užsiėmimų metu darbuotojai buvo supažindinti su civilinės saugos sistemos organizavimo Lietuvoje principais; ūkio subjektų teisėmis ir pareigomis civilinės saugos srityje; galimomis ekstremaliosiomis situacijomis Lietuvoje; veiksmais gresiant ekstremaliosiomis situacijomis ir joms susidarius; ekstremaliųjų situacijų valdymo planų rengimu; ūkio subjektų darbuotojų civilinės saugos mokymu; kolektyvinės apsaugos statinių poreikio nustatymo tvarka ir pritaikymu esamų statinių  gyventojų kolektyvinei apsaugai nuo atsiradusių gyvybei ar sveikatai pavojingų veiksnių. 

     Paaiškinta apie gyventojų perspėjimo būdą, naudojant šiuolaikinę korinio transliavimo (angl. Cell Broadcast) technologiją, siunčiant trumpuosius pranešimus tiesiogiai į gyventojų mobiliuosius telefonus. Klausytojai savo mobiliuosiuose telefonuose galėjo nusistatyti pranešimų apie gresiančią ar susidariusią ekstremalią situaciją trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus gavimo funkciją. Demonstruota vaizdinė medžiaga.


Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.