Civilinės metrikacijos skyriaus statistika

2020-01-03

Per 2019 metų gruodžio mėnesį Plungės rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje į registruota:

Eil Nr.

 

Gimimai

Mirimai

1.

Plungės m.

27

14

2.

Alsėdžių seniūnija

2

2

3.

Babrungo seniūnija

7

4.

Kulių seniūnija

1

5.

Nausodžio seniūnija

2

3

6.

Paukštakių seniūnija

1

1

7.

Platelių seniūnija

1

2

8.

Stalgėnų seniūnija

1

1

9.

Šateikių seniūnija

2

10.

Žem. Kalvarijos seniūnija

1

5

11.

Žlibinų seniūnija

1

1

                       Iš viso į registruoti 44 gimimai (23 mergaitės ir 21 berniukas). Populiariausias vardas mergaitėms – Emilija, berniukams – Herkus. Suteikti ir retesni vardai – Viola, Dija, Bela, Aurija, Ula, Arijus, Haris. Trims kūdikiams suteikti senesni vardai – Jonas, Jokūbas, Amelija. Užregistruoti 6 tėvystės pripažinimai. Du kūdikiai užregistruoti, kai vaiko motina nėra į registravusi santuokos su vaiko tėvu ir tėvystė nepripažinta.

                     Įregistruotas 31 mirimas, sudaryta 11 santuokos sudarymo, 9 santuokos nutraukimo į rašai ir 17 pakeitimo ar papildymo į rašų.

2019 metų naujienos

                      Per 2019 metus Plungės rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje į registruota 412 gimimų (221 berniukas ir 191 mergaitė), 114 iš jų –  užsienio valstybėse gimę Lietuvos Respublikos piliečių vaikai, kurie į statymo numatyta tvarka į traukti į apskaitą. Įregistruoti 9 kūdikiai, kai vaiko motina nėra į registravusi santuokos su vaiko tėvu ir tėvystė nepripažinta. 2019 metais tėvai mergaitėms dažniausiai suteikė vardus Paulina, Emilija, Ema, Gabija, berniukams – Domas, Jokūbas, Matas, Gustas. Neapsieita ir be neį prastesnių vardų – Matijus, Einoras, Aironas, Odinas, Eidanas, Argaudas, Haris, Einardas, Haronas, Estrija, Neila, Frėja, Hetėja, Bela, Aurija, Melėja, Mila. Tačiau buvo plungiškių tėvelių, kurie savo vaikučiams parinko senesnius lietuviškus vardus – Adelė, Salomėja, Elena, Amelija, Jonas, Ignas. Įregistruoti 97 tėvystės nustatymai ir pripažinimai. Po daugelio metų pertraukos pagaliau į registruoti trynukai ir 8 dvynukų poros. Tuokėsi ir labai jauni žmonės: jauniausia mama –  16 metų, jauniausias tėvas – 18 metų.  

                      Įregistruoti 392 mirimai. 9 Plungės rajono piliečiai mirė užsienio valstybėse, kurie į statymo numatyta tvarka į traukti į apskaitą.

                      Džiugu, kad 2019 metais Plungės rajone sumažėjo mirusiųjų skaičius, o gimimų skaičius, palyginti su 2018 metais, išlieka stabilus.

                      Įregistruotos 252 santuokos (iš jų 89 santuokos buvo į registruotos bažnyčiose; santuokos į statymo numatyta tvarka į trauktos į apskaitą). Su užsienio valstybės piliečiais į registruotos 9 santuokos, 18 porų plungiškių santuokas į registravo užsienio valstybėse, 21 santuoka buvo į registruota kitose jaunavedžių pasirinktose vietose. 24 rajono gyventojams buvo išduotos pažymos apie šeiminę padėtį ; jos reikalingos, norint susituokti užsienio valstybėje. Deja, 20 porų dėl nenumatytų aplinkybių atsisakė į registruoti santuokas.

                      Palyginti su 2018 metais, bažnyčiose į registruota 44 poromis mažiau negu 2019 metais, o Civilinės metrikacijos skyriuje į registruotų santuokų skaičius išliko stabilus.  

                      Įregistruota 116 ištuokų. 8 plungiškių ištuokos į registruotos užsienio valstybėse; jos į statymo numatyta tvarka į trauktos į apskaitą Civilinės metrikacijos skyriuje.

                      Palyginti su 2018 metais, ištuokų skaičius 2019 metais nepakito.

 

Civilinės metrikacijos skyriaus informacija

                       

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.