Čekijai ir Plungės miestui partneriui Bruntaliui – nuoširdi pagarba ir sveikinimai!

2021-12-29

Šiemet minimos 100-osios diplomatinių santykių tarp Lietuvos ir Čekijos (buvusios Čekoslovakijos) respublikų užmezgimo metinės. Kai Lietuvoje su oficialiu vizitu lankėsi Čekijos Respublikos Senato pirmininkas Miloš Vystrčil, buvo sutarta, kad gruodžio 29 dieną dviejų šalių diplomatinių santykių sukakčiai paminėti prie Lietuvos Respublikos Seimo ir Čekijos Respublikos Senato Rūmų bus iškeltos Lietuvos ir Čekijos valstybinės vėliavos.

Gruodžio 29 dieną Čekijos vėliava iškelta ir Plungėje – Čekijos ir miesto partnerio Bruntalio garbei!

Plungės rajono savivaldybė bendradarbiauja su Čekijos Bruntalio savivaldybe nuo 2005 metų. Bruntalio miesto ir Plungės rajono savivaldybių bendradarbiavimo sutartis Bruntalio mieste pasirašyta 2005 metų  birželio 18 dieną, taip pačiais metais, rugsėjo 24 dieną, sutartis dar kartą buvo pasirašyta Plungėje.

Nuo to laiko Plungės rajono savivaldybėje, Plungės miesto šventėje, kitomis progomis lankosi oficiali Bruntalio, Plungės miesto partnerio, delegacija.  Bruntalio miesto meras, tarybos nariai ir įvairioms organizacijoms, įstaigoms atstovaujantys svečiai supažindinami su Plungės miestu, Žemaičių Kalvarijos, Platelių ežero apylinkėmis, lankosi švietimo ir ugdymo, socialinių paslaugų, kultūros, pramonės įstaigose, dalyvauja renginiuose, dalijasi patirtimi konferencijose.

Užmegzta miestų partnerystė padėjo plėstis ryšiams ir tarp savivaldybių gyventojų – tuo nuoširdžiai džiaugiamės ir siunčiame linkėjimus Bruntaliui ir jo gyventojams!

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.