Birželio 2 d. Plungės Senamiesčio aikštėje duris atvers unikalus ekomiestelis

2015-05-21

Gerbiamieji, kiekvienas iš mūsų esame vienaip ar kitaip prisidėję prie mus supančios aplinkos puoselėjimo. Kiekvienam svarbu gyventi gražioje, estetiškoje ir darnioje aplinkoje. Ką dar galėtume padaryti, formuodami savo atliekų tvarkymo įpročius, kad ši sritis duotų kuo didesnę grąžą ateinančioms kartoms?

2015 m. birželio 2 d., antradienį, 11 val., Plungės Senamiesčio aikštėje duris atvers unikalus ekomiestelis, kuriame Jus ir Jūsų bičiulius kviečiame apsilankyti.

Jei esate taupus, sąmoningas, mėgstantis bendrauti ir turite nebenaudojamų daiktų, šią dieną galite dalyvauti veikloje „Perkam, parduodam ir mainom naudotus daiktus“.

Jei namuose yra senų baterijų ar turite pakuočių (metalo, popieriaus ar plastiko) atliekų, būtinai atsineškite jas į renginį. Tam bus paruošti specialūs konteineriai.

Jei svajojate apie stilingą rankinę-maišą, atsineškite senus marškinėlius ir dalyvaukite ekodirbtuvių veikloje.

Kviečiame ir tuos, kurie galbūt nieko neatsineš, o tiesiog aplankys ekomiestelį.

Renginio iniciatorė – LR aplinkos ministerija. Renginys nemokamas.

Švietimo ir mokslo įstaigas, pageidaujančias gauti pažymėjimą apie dalyvavimą renginyje, maloniai prašome iki renginio kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Programoje:

Renginio pradžia  11.00 val.

Viso renginio metu numatoma veikla vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems. Kiekvienas galės išsirinkti sau jaukią vietą: dalyvauti ekodirbtuvėse, piešti vaikams skirtame kampelyje, mainyti ar parduoti drabužius, rūšiuoti atsineštas pakuočių atliekas, dalyvauti konsultacijose ar tiesiog mėgautis reklaminiais filmais ekrane.

Renginio vedėjai – dainuojančių mimų grupė „Neteisėtai padaryti“.

Kontaktai pasiteirauti:

Jūratė Morkvėnaitė-Paulauskienė,
projekto „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk!“ koordinatorė

El. p. atliekurenginiai2015@gmail.com

Mob. tel. 8 685 72 505


Partneriai  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.