Bičiulių iš Švedijos vizitas

2023-05-18

Šią savaitę Plungėje sulaukta svečių iš Švedijos – keliose įstaigose lankėsi dvylikos žmonių delegacija iš Boksholmo komunoje įsikūrusios „Vanner emellan“ organizacijos. Vizito Plungės vaikų globos agentūroje „Cyrulis“ metu svečius pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir jo patarėja Vilma Šarnienė.

Meras Audrius Klišonis svečiams padėkojo už ilgametę draugystę ir nuolatinę pagalbą, ypač už tai, kad padeda mažiesiems „cyruliukams“. „Mes iš jūsų turime mokytis atjautos. Atjautos saviems, o dabar jau – ir ukrainiečiams, kurių šalį siaubia karas ir kuriems labai reikalinga visų mūsų pagalba. Teisingai sakoma, kad turtingas esi ne tada, kai turi, o tada, kai daliniesi“, – kalbėjo Savivaldybės vadovas, kreipdamasis į organizacijos „Vanner emellan“ vadovę Karin Knutsson ir kitus delegacijos narius.

Apsikeitus sveikinimais ir atminimo dovanomis, žodį tarė ir susitikime dalyvavę Plungės skautai. Jie organizacijos vadovei Karin Knutsson už nuopelnus skautijai įteikė ordiną „Už nuopelnus!“. Be to, skautai savo bičiuliams švedams perdavė ukrainiečių, kuriems neseniai nuvežė labdarą, dovaną, taip pat įteikė padėkos dovanėles – skautiškus tunto diržus „Krūts skauts“ ir medaus. Tokie pat diržai įteikti merui Audriui Klišoniui,  „Cyrulio“ vadovei Vandai Bendorienei ir laikraščių redaktorėms už skautų veiklų viešinimą.

Lankydamiesi Plungėje, svečiai iš Švedijos užsuko pas Plungės kultūros centro audėjus, aplankė jaunųjų tautodailininkų parodą „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“, kurios nugalėtojams kasmet skiria piniginius prizus, Plungės trumpalaikės globos centrą.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.