Bičiuliai iš Švedijos organizacijos „Vanner emellan“ siunčia kalėdinius linkėjimus

2022-11-28

Vaikų globos agentūrą „Cyrulis“ pasiekė žinia, kad bičiuliai iš Švedijos organizacijos „Vanner emellan“ („Draugas draugui“) jau siunčia kalėdinius sveikinimus plungiškiams, o taip pat – ir piniginę paramą keletui Plungėje švedų organizacijos lankomų ir remiamų įstaigų: Žemaičių Kalvarijos ir Plungės senelių namams (po 1000 eurų), neįgaliųjų bei aklųjų ir silpnaregių draugijoms (po 1000 eurų), Plungės technologijų ir verslo mokyklai (1000 eurų), nakvynės namams, vaikų globos agentūrai „Cyrulis“ bei skautų organizacijai (po 3000 eurų).

Artėjant žiemos šventėms švedai į Plungę siunčia kuo nuoširdžiausius kalėdinius linkėjimus visiems savo bičiuliams. Priminsime, jog „Cyrulio“ ir „Draugas draugui“ draugystė  patikrinta laiko, skaičiuoja jau 23 metus (nuo 1999 m.) Susidraugavus dviejų šalių organizacijoms, Plungės ir Boksholmo savivaldybės 2001 metais pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Boksholmo komunos atstovai ne kartą lankėsi Plungėje, teikia paramą vaikams, seneliams, šeimoms, įstaigoms ir organizacijoms.

Šiemet, spalio pabaigoje, partneriai iš Švedijos atvyko į Plungės vaikų globos agentūrą „Cyrulis“ ir aptarė tolimesnį organizacijų bendradarbiavimą, lankėsi daugiavaikėse šeimose, praleido dieną su skautais.

Pažymėtina, kad organizacijos ,,Vanner emellan” nariai per draugystės su „Cyruliu“ metus daug prisidėjo, kad „cyruliukų“ šeimų gyvenimas pagerėtų.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Vaikų globos agentūros „Cyrulis“ nuotraukos

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.