Bet kuri mokykla gali laimėti „Išmaniąją klasę 2016“

2016-02-05

       Visos savivaldybės mokyklos nuo sausio iki birželio gali dalyvauti naujame „Mes rūšiuojam“ projekte, kurio metu daugiausia naudotų mobiliųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių surinkusiai mokyklai bus įrengta išmanioji klasė.

       Konkurse gali dalyvauti tiek iki šiol projekte „Mes rūšiuojam“ užsiregistravusios mokyklos, tiek nauji dalyviai. Konkurse dalyvauja visos mokyklos, kurios atskirai nuo kitos senos elektronikos ar buitinės technikos renka mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Tiems, kurie iki birželio surinks daugiausia minėtų atliekų, mokykloje bus įrengta išmanioji klasė, kurioje bus 20 vnt. „Huawei“ planšetinių kompiuterių.

https://www.facebook.com/Mes-Rūšiuojam-490509074301458/

       Taip pat puikius prizus laimės ir ta mokykla, kuri surinks daugiausia mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių atliekų, skaičiuojant vienam mokiniui. Toks skatinimas taikomas todėl, kad skirtingo dydžio mokyklose yra labai skirtingos rūšiavimo sąlygos. Tai mokyklai, kurioje vienam moksleiviui teks daugiausia atliekų, bus įrengta kiek mažesnė išmanioji klasė su 10 vnt. „Huawei“ planšetinių kompiuterių.

       Projektą „Išmanioji klasė 2016“ organizuoja Gamintojų ir importuotojų asociacija (GIA), Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija (EGIO), atliekas iš mokyklų veža bendrovė „Atliekų tvarkymo centras“. Projekto partneris interneto parduotuvė emobilus.lt žada laimėjusioms mokykloms skirti moderniausius planšetinių kompiuterių modelius, kurie suteiks galimybę išmaniąsias technologijas pritaikyti ne tik pramogaujant, bet ir siekiant žinių.

       Apie naują projektą daugiau informacijos galima rasti http://www.mesrusiuojam.lt/mokyklos-3/. Dėl dalyvavimo su projekto organizatoriais galima susisiekti el. paštu info@mesrusiuojam.lt arba tel. (8 5) 206 0901.

       Projektas „Mes rūšiuojam“ Lietuvoje vyksta jau ketvirtus metus. Jame dalyvauja apie 1500 Lietuvos švietimo įstaigų, kurios suvienijo jėgas rūšiuojant elektros ir elektroninės įrangos, buitinės technikos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Atliekų surinkimas ir perdirbimas vyksta pagal Aplinkos ministerijos nustatytas tvarkas bei aprobuotus teisės aktus. Per projekto gyvavimo laiką jau surinkta beveik 260 tonų elektronikos ir buitinės technikos atliekų. Dar 11 tonų svėrė surinktos senos baterijos, kurios kelia ypač didelį pavojų gamtai. Į projektą aktyviai įsijungė ir automobilių servisai bei įvairios įmonės.


Gamintojų ir importuotojų asociacijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.