Bendruomeniniams šeimos namams talkins savanoriai

2017-08-23


Viešoji į staiga „Edukacija kitaip“ vykdanti ES projektą „Kompleksinių paslaugų teikimas bendruomeniniuose šeimos namuose“ pasirašė bendradrabiavimo sutartį dėl  Jaunimo garantijų iniciatyvos projekto „Atrask save“ savanorystės veiklos.

Įstaiga prisdės prie savanorystės organizavimo siekiant sumažinti nedirbančio ir mokymuose nedalyvaujančio 15-29 metų jaunimo skaičių, į gyvendinant aktyvumo skatinimo priemones.

Pirmoji savanorė, su kuria jau pasirašyta sutartis, padės organizuoti edukacines veiklas, viešinti informaciją, padėti mokymų vadovams ir lektoriams.

Primename, kad pagal projekto „Komplesinių palsaugų teikimas bendruomeniniuose šeimos namuose“ numatytas veiklas Plungės miesto ir rajono gyventojams teikiamos individualios ir grupinės konsultacijos, vyksta tėvystės į gūdžių ugdymo mokymai, teikiamos socialinio darbuotojo individualios paslaugos. Didelė pagalba šeimoms, auginančios mažamečius vaikus yra tai, kad tėvams, dalyvaujantiems užsiėmimuose jų vaikams teikiama vaikų priežiūros paslauga. Visos paslaugos nemokamos. Registracija į mokymus el.p. edukacijakitaip@gmail.com

 

VšĮ „Edukacija kitaip“ inf.
www.edukacijakitaip.lt

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.