Bendruomenės šventė

2017-06-15

Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos mokiniai mokslo metus užbaigė ir vasarą pasitiko

nepaprastai gražiu ir nuoširdžiu renginiu – „Jie garsina mūsų mokyklą“. Šventėje dalyvavo ne tik gausus būrys mokinių, bet ir mokytojai, tėveliai bei patys artimiausi šeimos nariai. Ta proga geriausiems, gabiausiems ir aktyviausiems mokiniams buvo įteikti net du šimtai penkiasdešimt šeši diplomai, padėkos raštai, pažymėjimai bei kiti pasiekimus liudijantys sertifikatai. Tai mokytojos Elenos Kulbokienės vykdomo tarptautinio eTwinning konkurso mokinio Kokybės ženkleliai už projektą „Per rankdarbius mes pažįstame vieni kitus“. Taip pat Lietuvos banko organizuoto konkurso „Jauna piniginė“, „Mano gaublys“, NK kompiuterių mokyklos, Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“, respublikinių edukacinių konkursų „Olympis“ rudens ir pavasario sesijų, respublikinių matematikos ir informacinių technologijų konkursų, Informacijos technologijų mokymo centro, Plungės r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, „Kalbų Kengūros 2017“, nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ įsteigti apdovanojimai.

Daugiausia dėmesio sulaukė 8 klasės mokinys Žymantas Petreikis, kuris yra ne tik mokslo pirmūnas, bet ir įvairių olimpiadų, konkursų nugalėtojas bei prizininkas.

Taip pat mokykla aktyviai dalyvavo „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2017“, visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicijuotame 3-ajame Solidarumo bėgime, Pasaulinės AIDS dienos paminėjime AIDS: GERIAU ŽINOTI!. Prisijungėme ir prie šalies mastu organizuojamų pilietinių iniciatyvų: „Atmintis gyva, nes liudija“, „Tolerancijos paukštis“, „Baltojo Angelo šventė“, „Linkėjimai Lietuvai“, „Palikti namai“, „Gegužės mėnuo – be smurto prieš vaikus“.

Visus mokslo metus mokyklos bendruomenė vykdė Olweus patyčių prevencijos programą. Jos rezultatai pranoko mūsų lūkesčius, todėl buvo nutarta ją tęsti ir ateinančiais mokslo metais.

Praėję mokslo metai ypatingi dar buvo ir tuo, kad mokykla buvo pripažinta Sveikatą stiprinančia mokykla. Todėl ir vasaros metu skiriame didelį dėmesį vaikų fiziniam aktyvumui. Ta proga organizavome dieninę vaikų vasaros stovyklą „Sportuokime linksmai! Gyvenkime sveikai!“ Jaunųjų turistų klubas „Šimtakojis“ taip pat šiuo metu įgyvendina sveikos gyvensenos programą „Aktyvus gyvenimo būdas – investicija į sveikatą“.

 

Roma Bužienė,
Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.