Bendruomenės nariams veiklą pagyvino studentės

2013-11-12

 

 

 

 

 

 

 

           Visą spalio mėnesį dvi Žemaitijos kolegijos Telšių fakulteto socialinio darbo studijų programos ketvirtakursės – Daiva Jackytė ir Neringa Kniukštaitė – Plungės aklųjų ir silpnaregių filiale atliko praktiką. Jos susipažino su filiale vykdoma veikla, noriai bendradarbiavo su bendruomenės nariais, taigi, tiesiogiai galėjo prisiliesti prie socialinio darbo ir atlikti praktines užduotis, padėdamos regos negalią turintiems žmonėms. Studentės džiaugėsi aktyviu narių dalyvavimu renginiuose, kartu pastebėdamos ir problemas, kurios apsunkina veiklą. Jų nuomone, viena didžiausių bendruomenės problemų yra lėšų stygius ir bendros informacijos apie rajone gyvenančius neregius stoka. Įsitraukdamos į bendrą filialo darbą, studentės stengėsi surasti rėmėjų, pačios padėjo papuošti aplinką, surengė LASS narės Anos Želanikovos asmeninių darbų parodą.

 

           Abi merginos labai kūrybiškai prisidėjo ir prie reklamos kūrimo, kuri, tikimės, padės surasti daugiau rėmėjų bei naujų sąjungos narių, taip pat leis lengviau visuomenei susipažinti su Aklųjų filialo veikla. Studentės mielai pagelbėjo,  savo asmeniniu transportu atveždamos neregius į renginius; atliko savanorišką veiklą ruošiantis ataskaitiniam susirinkimui ir vykdant „Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje“ ir „Kelias į sveikatą ir pažinimą“ projektus. Studentės padėjo lydėti žmones su regėjimo negalia pas garsią žolininkę Janiną Danielienę.

 

           Džiaugiamės ir dėkojame socialinio darbo studentėms už dalyvavimą praktikoje ir už savanorišką veiklą, kuri praskaidrino sąjungos narių kasdienybę. Mielai kviečiame žmones, kurie turi regėjimo problemų bei norinčius pagelbėti Aklųjų ir silpnaregių centro bendruomenės nariams. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Plungės rajono filialas yra įsikūręs Vandentiekio g. 17. Galima kreiptis telefonu 3 706 847 3742.

 

LASS inform.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.