Bendravimas tarp Plungės ir Tukumo miestų tęsiasi

2017-05-10

Plungės ledo ritulininkai, futbolininkai, tinklininkai jau keletą metų dalyvauja draugiškuose turnyruose, rungtyniauja ir Lietuvoje, ir Latvijoje.

Savaitgalį iš turnyro Tukumo mieste (Latvija) grįžo Plungės vyrų ir merginų tinklinio komandos. „Kad galėtume pasakyti, jog „grįžome nenugalėti“, pritrūko vienos pergalės“,  – apibendrino Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas. Nepaisant to, pasirodymas buvo puikus.

Vyrų turnyre dalyvavo 6 komandos. Turnyras parodė, kad komandos buvo labai vienodo lygio. Beveik visose rungtynėse buvo žaidžiami trys setai. Plungės komanda, sužaidusi 4 rungtynes, pasiekė finalą, kur jau laukė latvių komanda PURE. Ypač įtemptos ir sunkios rungtynės vyrams susiklostė ketvirtfinalyje, kur pajėgią komandą iš Rygos pavyko nugalėti tik po ilgo rungtynių pratęsimo. PURE komanda plungiškiams gerai pažįstama, nes dar 2016 metų pabaigoje ją plungiškiai buvo nugalėję Plungės miesto seniūno taurės turnyro finale. Revanšas įvyko – latvių komanda po atkaklios 3 setų kovos laimėjo. Plungiškiai tenkinosi antra vieta turnyre.

Merginų turnyre taip pat dalyvavo 6 komandos. Po 4 rungtynių jauna ir ambicinga Plungės merginų komanda, kaip ir vyrų, pasiekė finalą, kur laukė Tukumo miesto merginos. Pakeliui iki finalo labai sunkiai dėliojosi rezultatas pusfinalyje su Ventspilio komanda. Tačiau fortūna neapleido, o „visiškai veidu“ ji atsisuko finale, kur merginos nepaliko vilčių varžovėms. Plungiškės tvirtai pirmavo nuo rungtynių pradžios iki galo ir tapo turnyro nugalėtojomis.

Abi Plungės komandos puikiai baigė šių metų žiemos sezoną. Toliau tinklininkai lauks vasaros ir šilto oro, kad galėtų pradėti tinklinio sezoną lauke ant smėlio.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.