BĖGIMO VARŽYBOS PLUNGĖS PARKE

2014-08-14

 

 

 

 

Rugpjūčio 17 d. klubas „Versmė“ organizuoja bėgimą Plungės miesto seniūno taurei laimėti. Šis bėgimas vyks Plungės parke, pradžia 12 val. Toks bėgimas organizuojamas trečią kartą, o pirmieji du surinkdavo beveik 150 bėgimo mylėtojų. Panašaus dalyvių skaičiaus tikimasi ir šiais metais. Tai yra 8 Lietuvos bėgimo taurės etapas, o jame dalyvauti gali ir dalyvauja įvairaus meistriškumo ir amžiaus žmonės, mėgstantys savo laisvalaikį leisti bėgdami.

Manome, kad šie renginiai yra reikalingi žmonėms ir tarnauja populiarinant kūno kultūrą, sportą ir judėjimą kaip vieną iš sveikatą stiprinančių veiksnių.

Kviečiame Jus, Jūsų kolektyvo darbuotojus, Jūsų draugus ir pažystamus atvykti ir sudalyvauti bėgime kartu su dideliu būriu bendraminčių.

 

LAIKAS IR VIETA

Varžybos vyks 2014 m. rugpjūčio 17 d. (sekmadienį) Plungės miesto parke.

Varžybų centras adresu Parko g. 1, Plungė, t. y. šalia Sporto ir rekreacijos centro administracinio pastato (“Žirgyno“ sporto salės)

 

PROGRAMA

Nuo 10.00 – registracija ir numerių išdavimas varžybų centre.

11.30 – varžybų atidarymas.

12.00 – STARTAS

14.30 – varžybų nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas.

 

REGISTRACIJA

Registracija išankstinė http://begimotaure.lt/ , o varžybų dieną registracija galima varžybų vietoje, pradžia 10.00 val. (Parko g. 1, Plungė).

 

TRASA

Startas ir finišas varžybų centre. Visa trasa driekiasi Plungės parko takeliais. Pagrindas – kietas gruntas (ne asfaltas). Vieno rato ilgis 2,5 km.

 

Pilnus nuostatus galite rasti:

http://begimotaure.lt/

 

LAUKIAME JŪSŲ VISŲ SEKMADIENĮ PLUNGč–S PARKE ! ! !


Plungės miesto seniūnijos inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.