Bėgimas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

2014-03-13

Plungės sporto ir rekreacijos centras kovo 10 dieną surengė masinę bėgimo-ėjimo šventę, kuri buvo skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Visus susirinkusiuosius į šventę pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Albinas Klimas ir Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas.

Sugiedojus Lietuvos himną, apie 250 dalyvių padarė apšilimo pratimus, kuriuos pravedė Plungės SRC trenerė Jolita Domarkienė, ir stojo prie starto linijos. Po starto švilpuko dalyviai pradėjo bėgti, eiti trasa, kurios ilgis buvo 2,5 km.

Nepraėjus nė dešimčiai minučių, finišo tiesiojoje pasirodė pirmasis bėgikas – Plungės SRC mokinys Rimvydas Alminas. Pirmoji mergina, kirtusi finišo liniją, buvo „Ryto“ pagr. mokyklos mokinė Amanda Puškoriūtė. Suaugusiųjų amžiaus grupėje pirmi finišavo Giedrė Razmienė ir Robertas Monstavičius. Bėgimo-ėjimo nugalėtojai buvo apdovanoti Plungės SRC simbolika. Sėkmingai trasą įveikė ir patys jauniausi dalyviai iš lopšelio-darželio „Nykštukas“.

Gausiausio kolektyvo prizas, kurį įsteigė Petro Beinoro labdaros ir paramos fondas „Aitvarų namai“, atiteko lopšelio-darželio „Nykštukas“ (55 dalyviai) ir „Ryto“ pagrindinės mokyklos (60 dalyvių) kolektyvams.

Šventę savo pasirodymais papuošė Plungės SRC dziudo imtynininkai, kuriuos treniruoja Antanas Kasteckas ir Edvardas Žilius, bei Genadijaus Glikmano treniruojami jaunieji krepšininkai. Puikų akrobatinį reginį pademonstravo Leonas Barkus ir Remigijus Juška.

 

 Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.