Barselonos čempionatas labai sėkmingas plungiškiui Modestui Grausliui

2017-06-05

XII INTERNACIONAL MEETING KERN PHARMA GRAN PRIX SAULEDA 2017 m. Barselonos čempionatas labai sėkmingas jauniesiems sportininkams iš Lietuvos, tarp kurių – ir plungiškis M. Grauslys.  

Neįgaliųjų sportininkų sporto vadybos trenerė Reda Rokienė ir fizinio pasirengimo treneris Alfonsas Buliuolis atsiuntė laišką Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui ir išreiškė padėką, kad remia neįgaliųjų sportą ir prisideda prie jų gerų rezultatų pasiekimų.  „Jau nebe pirmi metai remiate žemaitį Modestą Grauslį, skirdamas jam finansinę paramą. Jūs sudarote sportininkui sąlygas tobulėti, skleistis sportinėje srityje, būti stipriam ir ištvermingam bei siekti aukštų rezultatų“, – pasidžiaugė M. Grauslio treneriai ir informavo, kad didžiuojasi Lietuvos parolimpinės lengvosios atletikos rinktinės nariu Modestu (visiška regėjimo negalia), po sunkios traumos ir ilgos reabilitacijos atgavusiu pradinę sportinę formą.

Pirmu šuoliu šiemet šis sportininkas pakartojo pasaulio normatyvą – 5,35 m, ir aplenkė legendinį ispaną Xavi Porras Santana, pasiimdamas II vietą XII INTERNACIONAL MEETING KERN PHARMA GRAN PRIX SAULEDA čempionate šuolio į tolį rungtyje!  Kartu su sidabru į Lietuvą parkeliavo ir bronzos medalis už 100 m sprinto rungtį, kurią Modestas įveikė per 12,81 sekundės.

M. Grauslys liepos mėnesį vyks į pasaulio čempionatą Londone atstovauti Lietuvai šuolio į tolį ir 200 m sprinto rungtyse. Dar laukia varžybos Vokietijoje. Trenerių ir sportininkų tandemas tiki, kad ir vėl galės visus nudžiuginti puikiais rezultatais.

 

 

Plungės rajono savivaldybės informacija 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.