Baltų vienybės dienos renginiai Šiauliuose

2013-09-18


 

 

 

 

Latvijos–Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa kartu su Latvijos užsienio reikalų ministerija, Lietuvos užsienio reikalų ministerija, asociacija „Baltų centras“ ir Šiaulių miesto savivaldybe š. m. rugsėjo 21 d. Šiauliuose organizuoja Baltų vienybės dienos šventę, kurioje visą dieną vyks bendri renginiai, bus pristatomi abiejų šalių bendradarbiavimo rezultatai, bendri kultūriniai aspektai ir komunikacijos perspektyvos.

Oficialus Baltų vienybės dienos šventės atidarymas įvyks 11.00 val. aikštėje prie P. Višinskio paminklo tuo pačiu atidarant „Baltų miestelį”, kuriame visą dieną Lietuvos ir Latvijos amatininkai demonstruos savo darbus, bus pristatomi Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektai, žiūrovus džiugins lietuvių ir latvių interaktyvusis liaudies šokių projektas „Lielvardės juosta“.

12.00 val. Šiaulių miesto savivaldybėje prasidės tarptautinis komunikacijos forumas „Baltiškoji vienybė: komunikacijos perspektyvos“, kuriame į aktualius klausimus bus pažvelgta Lietuvos ir Latvijos mokyklų, universitetų, savivaldybių ir platesniu mastu.

15.00 val. kino mėgėjai kviečiami į Dailės galeriją, kur bus rodomas latvių režisieriaus A. Graubos filmas „Svajonių komanda 1935“, o 18.30 visi dalyviai kviečiami į Baltų vienybės dienai skirtą vakaro koncertą, kuriame pasirodys folkroko grupė „Žalvarinis“ iš Lietuvos ir dūdmaišių ir būgnų grupė „Auč¼i” iš Latvijos!

Detali renginio programa

Informaciją parengė:
Valerija Machnorylova
Latvijos ir Lietuvos programos
Projektų vadovė/Atstovė ryšiams su visuomene
Tel.: +37069994692, +37167350613
El. paštas: valerija.machnorylova@latlit.eu

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.