Baltijos jūros šalių jaunių žaidynėse plungiškis iškovojo bronzą

2017-07-18

Penki autobusai su daugiau kaip 200 jaunųjų Lietuvos sportininkų, atstovaujančių 12 skirtingų sporto šakų, buvo išvykę į Brestą (Baltarusija) dalyvauti Baltijos jūros šalių jaunių žaidynėse, kurios vyko liepos 7-9 d. Tai buvo jubiliejinės, dešimtosios, žaidynės, kurios vyksta kas dveji metai įvairiose Baltijos jūros regiono šalyse, bet pirmą kartą – Baltarusijoje.

Šiose žaidynėse dalyvavo apie 1 500 dalyvių iš aštuonių Baltijos jūros regiono šalių (Lietuva, Latvija, Estija, Rusija, Lenkija, Vokietija, Švedija ir Baltarusija). 13-17 metų jaunieji sportininkai varžėsi 15 sporto šakų: baidarių ir kanojų irklavimas, boksas, dziudo, fechtavimasis, futbolas, imtynės, irklavimas, krepšinis, lengvoji atletika, plaukimas, rankinis, stalo tenisas, sunkioji atletika, šaudymas iš lanko, tinklinis.

Baidarių ir kanojų irklavimo varžybose sėkmingai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojas Mantas Gadeikis, kurį treniruoja Edmundas Gelčinskas. Plungiškis su porininku iš Šiaulių 1000 m distancijoje užėmė trečią vietą. Lietuvos irkluotojai šiose žaidynėse iš viso iškovojo aštuonis medalius: vieną aukso, tris sidabro ir keturis bronzos.

 
Plungės SRC inf.


                                                                                                                                                                                                        Mantas Gadeikis pirmas iš dešinės

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.