Balandžio 7 dieną kviečiame į labdaros ir paramos koncertą „Gyvenimo grožis – sportas ir muzika“, skirtą Alsėdžių gimnazijos stadiono rekonstrukcijos darbams finansuoti

2017-04-04

Mieli mūsų gimnazijos bičiuliai

      Prasidėjęs gavėnios laikotarpis skirtas gyvenime nuveiktų darbų apmąstymams. Įvairius darbus dirbame kasdien – visi skirtingus, su skirtingais lūkesčiais ir galimybėmis. Deja, bet aplinkiniai dažniausiai įsimena tik mūsų padarytus gerus darbus – juos kartais skiriame savo artimiesiems, o kartais ir visai nepažįstamiems ar nežinomiems žmonėms.

      Tikriausiai esate girdėję apie Plungės rajono Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnaziją. Tai mokykla, kurios pedagogai kiekvieną dieną daro gerus darbus, padėdami įvairių krizių ar šeimyninių bėdų ištiktiems vaikams, kurie į nuošalų Žemaitijos miestelį atvyksta mokytis iš visos Lietuvos. Čia juos traukia galimybė mokytis pagal pasirinktą Krašto gynybos programą.

      Mokyklos bendruomenė stengiasi, kad mokykla būtų atvira visus metus – nuo ryto iki vėlyvo vakaro. Vasaros atostogų metu čia nuolat vyksta įvairios stovyklos – tiek vietinės, tiek respublikinės, kur vaikams suteikiama galimybė užsiimti pačia įvairiausia veikla. (2016 m. vasarą vyko net 5 stovyklos). Juos daugiausia domina sportas….

      Gimnazijos kolektyvas jau senokai pradėjo gimnazijos stadiono rekonstrukciją, bet vis pritrūksta lėšų iki galo užbaigti pradėtus darbus. Užbaigti tam, kad šis stadionas taptų pačia patraukliausia vieta visiems vietiniams gyventojams, kad čia būtų galima organizuoti stambias sporto varžybas. Savo iniciatyva ir lėšomis puikiai sutvarkytos paplūdimio tinklinio, futbolo aikštelės. Mokykla savo iniciatyva puikiai tvarko viešąsias erdves, ruošiasi Valstybės atkūrimo 100-mečiui, subtiliai įprasmina Nepriklausomybės Akto signatarų atminimą.

      Balandžio 7 dieną 16.00 val. kviečiame Jus į labdaros ir paramos koncertą „Gyvenimo grožis – sportas ir muzika“.

      Visi dalyviai pagal savo galimybes galės įsigyti 2, 5 ar 10 eurų kainuojantį bilietą.

      Jeigu negalėsite atvykti į koncertą, sumą už norimų įsigyti bilietų kiekį galite pervesti į gimnazijos sąskaitą LT 374010043000090115  su nuoroda „Stadiono rekonstrukcijos darbams“.

      Tikimės, kad atrasite laiko, noro ir galimybių atvykti į mūsų labdaros ir paramos koncertą bei stebėti baigiamuosius stadiono rekonstrukcijos darbus.

Gražaus pavasario ir gerų darbų Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus bendruomenės vardu Jums linki Gimnazijos tarybos pirmininkė Silvija Petrikienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.