Balandžio 3 dieną Savivaldybės meras priims svečius iš Prancūzijos

2012-03-27

 

           2011 metais Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupės (VVG) biuro darbuotojos vyko į tarptautinio bendradarbiavimo ryšių užmezgimo kelionę Prancūzijoje (Metz, Blois ir Saint Michel).  Kelionės tikslas – pamatyti, kaip dirba vietos veiklos grupės Prancūzijoje, pasisemti jų patirties, užmegzti bendradarbiavimo ryšius, siekiant į gyvendinti tarptautinius kaimo plėtros projektus.
           Vienas iš dalykinių susitikimų į vyko su Prancūzijos VVG „Syndicat Mixte du Pays de la Baie du Mont-Saint-Michel”.  VVG atstovė Isabelle Pacilly pristatė jų strategijos programą. Å i VVG į gyvendina jau ketvirtą „Leader“ etapą. Susitikimo metu buvo užmegzti bendradarbiavimo ryšiai, pasirašyta tarptautinio bendradarbiavimo sutartis tarp Plungės ir „Syndicat Mixte du Pays de la Baie du Mont-Saint-Michel” VVG.
           2012 m. balandžio 2-5 dienomis Prancūzijos VVG „Syndicat Mixte du Pays de la Baie du Mont-Saint-Michel atstovai atvyksta į Plungę susipažinti su Plungės rajono kaimuose veikiančiomis organizacijomis, jų veikla ir aptarti bendrų tarptautinių  projektų į gyvendinimo galimybių.
           Projektą numatoma rengti pagal tarptautinio bendradarbiavimo projektų, finansuojamų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“.
           Konkreti projekto idėja ir veiklos nėra aptartos, tačiau preliminariai planuojama projektą vystyti kaimo jaunimo užimtumo  srityje.
           Savivaldybės meras Albinas Klimas svečius iš Prancūzijos priims balandžio 3 d. 10 val. Savivaldybės mažojoje posėdžių salėje. 

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja
Žaneta Piepalienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.