Balandžio 27 d. – „Atliekų kultūros“ egzaminas!

2023-04-19

Tradicinis visoje šalyje vykstantis „Atliekų kultūros“ egzaminas sugrįžta – jau balandžio 27 d., penktadienį, visą dieną visus 1–12 klasių mokinius ir aplinkosaugai neabejingus suaugusius kviečiame pasitikrinti ir pagilinti žinias apie atliekų kultūrą, atsakant į įdomius egzamino klausimus.

„Atliekų kultūros“ egzaminas 2023-04-27

Kas tai?

Egzaminas „Atliekų kultūra“ – tai internetu vykdomas testas, kuriame rasite atliekų tvarkymo, rūšiavimo, perdirbimo ir mažinimo klausimus. Egzamino klausimai parengti trims amžiaus grupėms: 1–4 kl., 5–10 kl., 11 kl. ir vyresniems mokiniams bei suaugusiems. Skamba sudėtingai? Nieko sudėtingo! Pernai egzaminą laikė virš 10000 šalies moksleivių, mokytojų,  suaugusiųjų. Iš kasdienybės paimti klausimai padės pagilinti žinias apie atliekų rūšiavimą, o egzaminą išlaikiusių laukia daugybė vertingų prizų! Maža to, visi egzamino dalyviai savo paskyroje matys rezultatus, galės atsisiųsti specialų diplomą.

Kur vyks?

Egzaminas vyks internetu tinklalapyje https://egzaminas.atliekukultura.lt/

Jei dalyvausite pirmą kartą, būtina užsiregistruoti, o registracija JAU PRASIDĖJO! Užsiregistruokite dabar!

Mieli tėveliai ir mokytojai, pagelbėkite mažiausiems egzaminų dalyviams ir juos užregistruokite.

Jei smalsu pabandyti iš anksto – praėjusių metų klausimus bei žinyną taip pat rasite tinklalapyje, jie padės pasiruošti egzaminui.

Kada?

Egzaminas vyks tik internetu balandžio 27-ąją, visą dieną, kiekvienas galės spręsti užduotis sau patogiu laiku.

Daugiau informacijos apie egzaminą ir registracijahttps://egzaminas.atliekukultura.lt/

Žinias keičiame į vertingus prizus!

Kaip ir kasmet, egzamino organizatoriai ir parneriai yra įsteigę prizus savo savivaldybės ar regiono nugalėtojams. Tai ir dviračiai, pažintinės kelionės, ekologiški suvenyrai, skatinantys ne tik pagilinti žinias, bet ir prisidėti prie tvarios Lietuvos kūrimo.  

Egzaminą „Atliekų kultūra“ organizuoja Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras. Projektą globoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija. Projekto partneriai – Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, daugelio Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių administracijos, šalies regioniniai atliekų tvarkymo centrai: Utenos RATC, Panevėžio RATC, Klaipėdos RATC, Kauno RATC.

Organizatoriai

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.