Balandį Kultūros centre – nuo grožio šventės iki pasiruošimo tarptautiniam teatrų festivaliui „Mažoji Melpomenė“

2014-04-09

 

  Pavasaris Plungės kultūros centre visada sutinkamas su renginių įvairove ir gausa. Šie metai – ne išimtis: vien kovo mėnesį Kultūros centras kvietė daugiau nei į 15 skirtingų renginių, skirtų įvairaus amžiaus bei pomėgių asmenims.

       Balandžio mėnesį Kultūros centras pradėjo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro viešnage, taip pat jau kvietėme į šiltą ir jaukų gavėnios vakarą, LIONS klubo tradicinį paramos-labdaros renginį, respublikinę liaudiškos muzikos kapelų šventę  „Jurgelio valsas 2014“.

       Balandžio 11 d. 18 val. Kultūros centre vyks grožio, prabangos ir elegancijos šventė „Mis Plungė 2014“. Šventėje dalyvaus 10 gražių, žavių ir drąsių merginų, kurios daugiau nei mėnesį,  padedant įvairių sričių profesionalams, įtemtai ruošėsi šiam konkursui. Renginio metu ne tik sužinosime daugiau apie konkurso dalyves, pamatysime jų talentus, bet ir grožėsimės jų elegancija, žengiant podiumu ir demonstruojant gražiausias sukneles. Konkurso dalyves vertins grožio, šokio, režisūros, televizijos, žiniasklaidos profesionalai. Renginyje svečiuosis TV projekto „X faktorius“ finalininkai „Žemaitukai“, daugkartiniai pasaulio ir Europos čempionai ansamblio „Žuvėdra“ šokėjai, šokių studija „Refresko“ ir Martyna Domarkaitė. Bilietus kviečiame įsigyti Kultūros centro bilietų kasoje.

       Savaitgalį šurmuliuos Lietuvos humoro šventė „Juokis 2014“, o į solinį koncertą sekmadienį kviečia plungiškė Martyna Domarkaitė. Balandžio 15 d. 18 val. Plungės kultūros centro visi meno kolektyvai dovanos koncertą, skirtą Pasaulinei kultūros dienai. Kviečiame visus plungiškius švęsti Kultūros dieną drauge! Balandžio mėnesį pabaigsime su koncertu „Graži mūsų šeimynėlė”, kuriame dalyvaus Kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Mažasis Suvartukas” bei šokių ir dainų ansamblis „Suvartukas”. Visą balandžio mėnesio renginių repertuarą rasite interneto  svetainėje www.plungeskc.lt.

x
Gegužės 8-10 dienomis Plungės kultūros centre vyks jau IX vaikų ir jaunimo teatrų festivalis – laboratorija  „Mažoji Melpomenė”. Festivalyje dalyvaus svečiai iš Rumunijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Ukmergės, Klaipėdos, Anykščių, Molėtų, o šeimininkaus Plungės teatras ,,Saula”.

       Iki malonių susitikimų Kultūros centre!

 

 KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.