Baigiamieji Plungės kultūros centro vykdomo projekto A.CADENZA.LT akordai

2019-11-21

Šiais metais Plungės kultūros centras, Plungės kultūros centro  simfoninis orkestras inicijavo ir vykdė unikalų kultūrinės edukacijos projektą „Jaunųjų muzikų platforma A.CADENZA.LT“. Šis projektas – tai išskirtinės reikšmės jaunųjų muzikų ir vokalistų platforma, sudariusi sąlygas talentingiems regiono vaikams ir jaunimui mokytis menų, įgyti naujų muzikinių kompetencijų, sceninės patirties, didinti jų kūrybiškumą, koncertuoti su profesionaliais atlikėjais ir profesionalios sudėties,  solidžiu, eksperimentuojančiu jaunimo  simfoniniu orkestru.

Projekto metu jaunieji muzikantai turėjo puikią progą kurti  kūrybiškumo stovykloje, dalyvauti muzikiniuose šeštadieniuose, kurių metu, padedant ryškiausiems šalies muzikams ir muzikos pedagogams, buvo rengiama koncertinė programa.

Projekto organizatoriai surengė net tris jaunųjų talentų atrankas, kuriose į baigiamuosius koncertus buvo atrinkti nepaprastai talentingi muzikuojantys, dainuojantys vaikai ir jaunimas. Jie kartu su Plungės kultūros centro simfoniniu orkestru parengė neįtikėtinai aukšto meninio lygio įdomią, jaunatvišką programą.

Kartu su Plungės kultūros centro simfoniniu orkestru koncertavo jaunieji talentai iš Kulių, Kražių, Pagėgių, Salantų, Kretingos, Plungės, Klaipėdos, Gargždų. Projekto vykdymo metu simfoninio orkestro koncertai surengti Alsėdžiuose, Kražiuose, Kuliuose. Jaunieji atlikėjai stebino savo bendruomenių narius, koncertuodami Pagėgiuose, Gargžduose, Plungėje. Į koncertus  įsijungdavo ir daug žinomų profesionalių atlikėjų, kurie koncertuos ir paskutiniame projekto koncerte. Tai profesorius Petras Vyšniauskas, vokalistai Valdas Lacko, Vytautas Rumšas, Marius Mickus, trimitininkas Vytautas Mileška ir kiti.

Projektą „Jaunųjų muzikų platforma A.AZDENZA.LT“ vykdo Plungės kultūros centras, Plungės kultūros centro simfoninis orkestras. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.