Baigėsi tradicinis 2016 m. Plungės rajono įmonių boulingo turnyras

2016-12-12
TREJOS GIRNOS boulingo komanda
MERIJOS boulingo komanda
ADMINISTRACIJOS boulingo komanda


 

       Aštuntasis įmonių boulingo turnyras prasidėjo dar spalio mėnesį, o dalyvauti jame panoro net 69 komandos. Tiesa, jos ne tik iš Plungės, bet ir iš Rietavo, Telšių, Mažeikių. Turnyro B lygos varžybose tradiciškai dalyvauja Plungės rajono savivaldybės MERIJOS komanda, kurios sudėtyje žaidžia meras Audrius Klišonis, mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, mero patarėjai Mantas Česnauskas ir Gintautas Vaitkevičius, bei  Savivaldybės ADMINISTRACIJOS komanda, kurios sudėtyje žaidžia Administracijos direktorius Albertas Krauleidis, Protokolo sk. vedėja Jovita Šumskienė, Informacinių technologijų sk. vedėjas Remigijus Ačas ir Vietos ūkio ir turto sk. vedėjo pavaduotojas Arvydas Liutika. 

       Porą mėnesių trukusios varžybos baigėsi gruodžio 8-ą. Po įnirtingų kovų prie boulingo takelių A ir B lygų žaidėjai ir jų sirgaliai pakviesti į iškilmingą apdovanojimo ceremoniją. Pagerbti ne tik prizininkai, bet ir visos dvylika į finalą patekusių komandų (šešios – A lygoje, tiek pat – B lygoje).

       Prieš apdovanojimus pakilią boulingo žaidėjų nuotaiką palaikė šiuolaikinių šokių studijos „Hera“ merginos, solistė Kornelija ir muzikantas Linas iš „Saulės“ gimnazijos.

       Po jaunųjų talentų pasirodymo prasidėjo svarbiausioji ceremonijos dalis – aštuntojo įmonių boulingo turnyro laimėtojų paskelbimas ir jų apdovanojimas.

       Pradėta nuo B lygos. Šeštą vietą joje užėmė komanda „Erubinas“ (finale surinko 887 taškus), penktą – „LHM“ (982 tšk.), ketvirtą – Plungės rajono savivaldybės ADMINISTRACIJA (1 006 tšk.). Netrukus, skardžiai skambant būgnams, paskelbti ir B lygos prizininkai. Atsiimti prizų už laimėtą trečią vietą skubėjo Šiaulių banko komanda (1 084 tšk.), antrą iškovojo „Porto“ ketvertukas (1 157 tšk.), na, o pergalę šventė dvi merginos ir du vaikinai, atstovaujantys E. ir E. Tarvydų ūkiui – net 1 225 taškai.

       B lygos pirmosios vietos laimėtojams įteikta ne tik taurė, medaliai, padėkos raštai, bet ir puikios dovanos – bilietai į M.A.M.A. 2016 apdovanojimų ceremoniją, kvietimai pažaisti boulingą (120 eurų) ir apsilankyti pirčių komplekse. Užėmusieji antrą ir trečią vietas gavo skirtingos vertės boulingo ir pirčių kuponus.

       Rezultatyviausios šios lygos žaidėjos vardą pelnė Vaida Abelskienė iš komandos „Erubinas“, žaidėjo – E. ir E. Tarvydų ūkio atstovas Edvardas Tarvydas.

       Bene didžiausias šurmulys kilo pradėjus A lygos komandų apdovanojimus. Šeštą, penktą ir ketvirtą vietas joje užėmė atitinkamai „Plungės baldai“ (1 190 tšk.), sporto klubas „Plungės dvaras“ (1 222 tšk.) ir „Mivada“ (1 242 tšk.). Prizininkų trejetas išsirikiavo tokia tvarka: trečioji vieta – komandai „Menai sau“ (1 310 tšk.), antroji – „Sandriaus baldams“ (1 381 tšk.), o pati garbingiausioji pirmoji – komandai „Trejos girnos“, sugebėjusiai surinkti net 1 415 taškų.

       A lygos laimėtojai komandai įteikti bilietai į naujametį Marijono Mikutavičiaus koncertą, kvietimai pažaisti boulingą (150 eurų) ir pasimėgauti „Porto“ pirtimis. Iškovojusieji antrą ir trečią vietas apdovanoti skirtingos vertės boulingo ir pirčių kuponais.

       Dovanų sulaukė ir rezultatyviausieji šios lygos žaidėjai – komandos VVARFF atstovė Inga Kontrimienė ir „Sandriaus baldų“ žaidėjas Tadas Buivydas.

       „Porto“ direktoriaus pavaduotojas rinkodarai ir pardavimams Tomas Buivydas pasidžiaugė komandomis, kurios turnyre entuziastingai dalyvauja nuo pat pirmųjų metų, nepailsta ir vis laukia naujų susitikimų prie boulingo takelių. Ypatingos pagarbos verta ekipa „Trejos girnos“, kuri turnyro čempione tapo ketvirtąjį kartą iš eilės. Taigi, kaip minėjome, pereinamoji „Porto“ taurė šiai komandai liks visam laikui.

       Beje, prieš turnyro finalą buvo surengtas totalizatorius: prognozuota, kurios komandos taps A ir B lygų nugalėtojomis. Geriausiai spėti sekėsi Raimondai Daulienei, E. Tarvydui, T. Buivydui, Sandriui Buivydui ir Dariui Puidokui. Be to, renginio metu buvo renkamos lėšos Ukrainos vaikams paremti.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.