Baigėsi tinklinio turnyras „Plungės miesto seniūno taurė 2013“

2013-12-10


Paskutinį lapkričio šeštadienį Plungėje, „Ryto“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, ketvirtą kartą vyko tinklinio turnyras Plungės miesto seniūno taurei laimėti. Be šeimininkų – „Versmės“ klubo tinklininkų – į turnyrą buvo pakviestos dar penkios komandos: Kvėdarnos „Vėža“, Tauragės „Šilas“ bei komandos iš Telšių ir Girulių. Dar vienai komandai atvykus iš Plungės miesto partnerio Tukumo (Latvija), šis turnyras pirmą kartą tapo tarptautinis.

Pirmojo turnyro, vykusio 2010 metais, Plungės miesto seniūno taure džiaugėsi tinklininkai iš Skuodo, 2011 metais taurė iškeliavo į Klaipėdą, o pernai – į Gargždus. Šiais metais turnyro šeimininkai turėjo ambicijų laimėti šį turnyrą ir palikti taurę Plungėje. Trijų komandų pogrupyje gražiose kovose plungiškiai nugalėjo Telšių (2:0) ir Tukumo (2:1) tinklininkus, užėmė pirmą vietą ir iškovojo teisę kovoti turnyro pusfinalyje. Kitame pogrupyje stipriausia buvo Tauragės „Šilo“ komanda, kuri, nugalėjusi Girulių (0:2) ir „Vėža“ komandą iš Kvėdarnos (2:1), pateko į pusfinalį. Pogrupiuose antras ir trečias vietas užėmusios komandos žaidė papildomas rungtynes dėl teisės patekti į turnyro pusfinalį. Čia geriausiai sekėsi Girulių vyrams, kurie laimėjo prieš telšiškius (2:0), o svečiams iš Latvijos neprilygo  Kvėdarnos komanda (2:1). Plungės „Versmės“ komanda pusfinalį pradėjo susikaupusi ir, žaisdama drausmingai, nepaliko vilčių patyrusiai Girulių komandai (2:0). Labai gražios ir kovingos kito pusfinalio rungtynės tarp Tukumo ir Tauragės komandų papuošė visą turnyrą, o šią kovą gal kiek ir netikėtai laimėjo svečiai iš Latvijos (2:1). Rungtynes dėl trečios vietos laimėjo Tauragės „Šilo“ komanda. Turnyro finalas vyko tarp miestų partnerių tinklininkų. Plungiškiai dar kartą parodė tvirtą charakterį ir jaunatvišką norą laimėti, kurių pakako pergalei, kad 2013 metų Plungės miesto seniūno taurė liktų Plungėje.

Varžybų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas, kuris ir pats nesibodi žaisti tinklinį. Paklaustas, kodėl šiame turnyre neišvedė komandos į aikštelę, tik nusijuokė: „Kad Plungės tinklinio komanda jaunėja, tai teikia  vilčių, jog šis gražus žaidimas mūsų mieste dar bus gyvas ilgai.  Todėl „senukams“ vietą tinklinio aikštelėje reikia užleisti…“

Plungės tinklinio komanda skaičiuoja ketvirtus savo gyvavimo metus, bet jau gali pasidžiaugti vis stabilesniu žaidimu ir laimėjimais įvairiuose turnyruose. Gruodžio 7-8 dienomis „Versmės“ tinklinio  komanda dalyvaus dideliame prestižiniame tarptautiniame 10 komandų turnyre Tauragėje, kurį dvejus metus iš eilės yra  laimėjusi. Lieka palinkėti sėkmės plungiškiams šiame ir kituose turnyruose.

   

Organizatorių vardu
Raimondas Laurinaitis

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.