Baigėsi tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė 2018“

2018-07-23

 

 

Liepos 16–22 dienomis Platelių gimnazijoje vyko 38-asis tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė 2018“. Varžybos vyko dviejuose turnyruose – A ir B. A turnyre dalyvavo 38 šachmatininkai. Tai dalyviai, kurių tarptautinis FIDE reitingas 1700 ir didesnis. B turnyre varžėsi žemesnių reitingų dalyviai, dalyvavo 35 sportininkai. Iš viso į turnyrą atvyko 73 įvairaus amžiaus šachmatininkai iš Danijos, Indijos, Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Tarp jų – vienas tarptautinis didmeistris iš Indijos, 5 tarptautiniai meistrai ir 3 FIDE meistrai. Varžybose dalyvavo 11 Plungės ir 3 Platelių  atstovai.

Varžybos vyko šveicariškąja sistema 9 ratais. Po  ilgų atkaklių kovų paaiškėjo rezultatai. A turnyre, surinkęs 7,5 taško iš 9 galimų, nugalėtoju tapo tarptautinis meistras iš Marijampolės septyniolikametis Paulius Pultinevičius. Antra vieta atiteko FIDE meistrui iš Šiaulių Rokui Klabiui, trečia – tarptautiniam meistrui iš Latvijos Olegui Krivonosovui. Geriausiai žaidusios moters titulas atiteko plungiškei Ievai Žalimaitei. Geriausias senjoras – vilnietis Anatolijus Kuvšinovas, geriausias jaunis iki 18 metų – kaunietis  Karolis Jukšta. Geriausiai turnyre sekėsi plungiškiams Gretai Mačiuitytei ir Sigitui Kalvaičiui.

B turnyro nugalėtoja tapo klaipėdietė Milda Saunoriutė, antra ir trečia vietos atiteko šiauliškiams Justui Veckevičiui ir Motiejui Dudnikui.

Liepos 20 dieną vyko „žaibo“ turnyras. Buvo žaidžiami 9 ratai šveicariškąja sistema. Nugalėtoju tapo tarptautinis meistras iš Marijampolės septyniolikametis Paulius Pultinevičius. Antras – panevėžietis Andrius Brazdžionis, trečias – kaunietis tarptautinis meistras Tomas Laurušas.


Turnyro organizatorė Genovaitė Žalimienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.