Baigėsi „Manijos“ moksleivių krepšinio lygos II diviziono finalo ketverto varžybos

2014-04-28

 

 

 

       Baigėsi jaunių vaikinų (gim. 1997 m.) B čempionato  „Manijos“ moksleivių krepšinio lygos II diviziono finalo ketverto varžybos. Keturios geriausios komandos finalo ketverto varžybas žaidė  Naujojoje Akmenėje.  Plungės sporto ir rekreacijos centro komanda, vadovaujama Virgilijaus Lapio, pusfinalyje susigrūmė su šeimininkais –  Akmenės sporto centro krepšininkais. Varžybas pralaimėjo 63:78. Rezultatyviausiai šiose varžybose žaidė Vilius Lukošius (17 taškų, 19 atk. kam.) ir Daujotas Kukulskis (17 taškų).

       Dėl trečios vietos Plungės sporto ir rekreacijos centro septyniolikmečiai po įtemptos kovos 73:67 nugalėjo Šilutės sporto mokyklos komandą. Po dviejų kėlinių plungiškiai pirmavo 20-ies taškų skirtumu, tačiau kovotojų charakterį pademonstravę šilutiškiai pagerino gynybą ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 2 taškai. Viskas buvo sprendžiama per paskutines dešimt minučių, kai mačo pabaigą sėkmingiau sužaidę Plungės SRC krepšininkai iškovojo pergalę  .Nugalėtojų komandoje Valentinas Gadliauskas įmetė 16 taškų. Daujotas Kukulskis surinko 12 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, o Karolis Mockus ir Liutauras Mažrimas pelnė po 11 taškų.  

       O Ukmergėje vyko MKL vaikų mergaičių (gim. 2000-2001 m.) C krepšinio čempionato MANIJA II diviziono finalo ketverto varžybos. Plungės SRC mergaičių komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės, pirmą dieną žaidė su Vilniaus KM komanda ir 30:37 varžybas  pralaimėjo. Rezultatyviausiai šiose varžybose žaidė Patricija Biečiūtė – 12 taškų, Erlanda Narkutė – 6 taškai. Antrą dieną susitikimas su Ukmergės SM bendraamžėmis baigėsi 55:66 šeimininkių naudai. Rezultatyviausiai šiose varžybose žaidė Patricija Biečiūtė  -18 taškų, Rasvita Gedeikytė – 13 taškų ir Aurėja Pilitauskaitė – 9 taškai. Sekmadienį dėl trečios vietos plungiškės susitiko su Tauragės SM. Kaip ir visos varžybos, ir šios vyko taškas į tašką, tik šias plungiškės laimėjo 52:51 ir per finalo ketverto apdovanojimus pasipuošė bronzos medaliais. Šiose varžybose rezultatyviausiai žaidė Patricija Biečiūtė – 22 taškai, Rasvita Gedeikytė – 15 taškų ir Erika Grigaitytė –  6 taškai. Pirmą vietą iškovojo šeimininkės, 47:44 nugalėjusios Vilniaus KM.

       Treneriai ir teisėjai į simbolinį finalo penketą išrinko Patriciją Biečiūtę, o naudingiausia komandos žaidėja – Erlandą Narkutę. 

       SVEIKINAME PLUNGIŠKIUS !!!

 

Treneriai Virginijus ir Edita Lapiai

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.