Baigėsi lietuviško ritinio sezonas

2014-10-01

       Rugsėjo 13-14 dienomis Plungėje vyko Lietuvos lietuviško ritinio čempionato finalinis turas.

      Šiais metais varžybos surengtos Plateliuose, Kupiškyje, Kaune, Plungėje, Naisiuose (Šiaulių r.) ir Vilkaviškyje. Dalyvavo Vilkaviškio „Žiedo“ ir „Alvito“, Kupiškio „Aukštaičio“, Kauno „Aisčių“, „Platelių“, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komandos.

      2014 metų Lietuvos čempionu tapo Vilkaviškio „Žiedas“. Žemaitijos nacionalinio parko lietuviško ritinio komanda „Plateliai“ šiemet liko antroji. Plateliškių jaunių ir veteranų komandos iškovojo pirmąsias vietas. Geriausiu sezono vartininku pripažintas Giedrius Auksporaitis iš Vilkaviškio „Žiedo“, rezultatyviausiu žaidėju (puolėju) – Edgaras Diržius iš Kauno „Aisčių“, gynėju – Jovaldas Mažeika iš „Platelių“ komandos.

      Rugpjūtį ir rugsėjį lietuviško ritinio komanda „Plateliai“ įgyvendino Kūno kultūros ir sporto departamento remiamą projektą „Lietuviško ritinio (ripkos) mokymai“. Tais mėnesiais Platelių miestelio stadione įvyko dvylika šio žaidimo mokymų, kuriuose dalyvavo ir plateliškiai, ir svečiai. Iš projekto lėšų įsigytos penkios lietuviško ritinio lazdos.

 

Aldona Kuprelytė,
ŽNP direkcijos Kultūros paveldo skyriaus vedėja

R. Mažeikaitės nuotr.Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.