Baidarių-kanojų irklavimo varžybose plungiškiai iškovojo 12 medalių

2016-09-22
Plungės SRC irkluotojai: (iš kairės) Mantas Skarulskis, Mantas Gadeikis, Lukas Gudijus, Ieva Žemgulytė, Mantas Vasiliauskas ir Edvinas Šakinis


 

       Rugsėjo 17- 18 d. Šiauliuose, Talkšos ežere, vyko Lietuvos moksleivių pirmenybės ir jaunimo taurės baidarių – kanojų irklavimo varžybos. 

       Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai laimėjo net 12 medalių. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse. Jaunučių grupėje startavęs Mantas Gadeikis, irkluodamas vienvietę kanoją 1000 m nuotolyje, iškovojo aukso medalį. Tą patį nuotolį Mantas Gadeikis, irkluodamas dvivietę kanoją su porininku iš Vilniaus, pelnė bronzos medalį, o 200 m nuotolį – sidabro.

       Tris bronzos ir vieną sidabro medalį iškovojo ir kanojininkas Lukas Gudijus, startavęs berniukų grupėje: 1000 m ir 200 m nuotoliuose irkluodamas vienvietę kanoją, iškovojo bronzą, o irkluodamas dvivietę 1000 m nuotolyje, su Mantu Skarulskiu užėmė antrą vietą, 200 m nuotolyje- trečią.

       Bronzos medalį laimėjo ir Edvinas Šakinis, kuris irklavo dvivietę kanoją su porininku iš Elektrėnų.  Sidabro medalį pelnė Ieva Žemgulytė, irklavusi keturvietę baidarę su Panevėžio irkluotojomis. Jaunimo grupėje startavęs kanojininkas Mantas Vasiliauskas 200 m nuotolyje pirmavo, tačiau finiše apmaudžiai suklydo ir liko trečias.

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.