Baidarių ir kanojų irklavimo varžybos Plungėje

2023-06-28

Birželio 24 d. Plungės irklavimo bazėje įvyko 2023 m. Plungės rajono baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės. Dalyviai varžėsi 200 m trasoje irkluodami vienvietes ir dvivietes kanojas bei baidares.

2006 m. gim. ir vyresnių amžiaus grupėje, irkluojant vienvietę baidarę nugalėtoju tapo Dominykas Razma. Antrą vietą užėmė Tomas Vauras, trečią – Erikas Lukšas.

Irkluojant dvivietę baidarę nugalėtojais tapo Dominyko Razmos ir Manto Jurgučio duetas. Antroje vietoje liko irkluotojų pora iš Šiaulių, trečioje plungiškiai Tomas Vauras ir Antanas Gaudiešius.

2005-2008 m. gim. amžiaus grupėje irkluojant vienvietę kanoją 200 m, pirmą vietą užėmė Mantas Skarulskis. Sidabro medalis atiteko Laimonui Tiškui, bronza – Adomui Laurinaičiui.

Mišrių (Mix‘ai) porų dvivietės kanojos irklavimo rungtyje, nugalėtojais tapo Laimono Tiškaus ir R. Marozaitės (Šiauliai) pora. Antri liko A. Kintaitė (Panevėžys) ir Mantas Skarulskis, trečioje vietoje Mantvilė Mačernytė su Adomu Laurinaičiu.

Tą pačią dieną vyko Lietuvos jaunučių ir vaikų irklavimo taurės varžybos. Jose dalyvavo Arvydo Vaitkaus ir Edmundo Gelčinsko treniruojami irkluotojai.

2001 m. gim. ir jaunesnių amžiaus grupėje, plaukiant vienviete baidare 200 metrų, nugalėtoju tapo Mantas Gudauskas. Trečią vietą užėmė Romas Rupeika. Varžantis su dvivietėmis baidarėmis nugalėtojais tapo brolių Gedo ir Romo Rupeikų pora. Simas Ubavičius su porininku iš Šilutės, užėmė trečią vietą.

2009-2010 m. gim. amžiaus grupėje irkluojant vienvietę kanoją trečios vietos medaliu pasipuošė Orestas Stančikas. Lenktyniaujant dvivietėmis kanojomis šioje amžiaus grupėje, aukso medaliai įteikti Jokūbui Vaitkui ir jo porininkui A. Beržonskiui iš Šilutės.

Iš kairės L. Lukšas, G. Jurgaitis, Mantas Jurgutis, Dominykas Razma, Tomas Vauras ir Antanas Gaudiešius

Iš kairės Mantas Skarulskis, R. Marozaitė, A. Kintaitė, L. Tiškus, M. Mačernytė ir A. Laurinaitis

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.