Azartiškajame įmonių boulingo turnyre – superfinalas!

2014-12-11


       Praėjusį penktadienį pramogų centre „Porto“ vyko įnirtinga kova. Azartas, greitis, taiklūs metimai prie boulingo takelių buvo subūrę daugiau kaip 70-ies įmonių ir organizacijų komandas, tačiau į superfinalą pateko tik dvylika geriausiųjų.

      Kasmetinio įmonių boulingo turnyro, jau tapusio gražia tradicija, superfinale jėgas išbandė po šešias geriausias A ir B lygų komandas. Kaip sakė renginio vedėjas Gintautas Vaitkevičius, šiame finale varžėsi tik stipriausi ir taikliausi žaidėjai. Nors prie boulingo takelių vyravo azartas – dalyviai buvo nusiteikę surinkti kuo daugiau „straikų“, pakalbintieji atviravo, kad svarbiausia čia ne kova, o bendravimas. Juk įmonių ir organizacijų atstovai ne tik išmėgina savo taiklumą prie boulingo takelių, bet ir pasijunta esą miesto bendruomenės nariais, linksmai praleidžia laiką.

      A lygoje geriausiais iš geriausių šiemet tapo Andrius Kontvainis, Alius Daržinskas, Marius Burba, Linas Petkevičius. Tai komandos „Trejos girnos I“ nariai. Jie laurus nuskynė surinkę 1 479 taškus. Šiems žaidėjams atiteko pirmoji vieta ir pagrindinis prizas, kuris liks komandai. Jiems skambėjo sveikinimo kalbos, įteikti vertingi apdovanojimai: kvietimai į Druskininkų žiemos pramogų kompleksą „Snow Arena“, 300 Lt „Porto“ dovanų kortelė ir kt.

      Sidabro verta superfinalo A lygos komanda – UAB „Vičiūnai ir partneriai“ rinktinė, kurioje taiklius metimus demonstravo Artūras Rudgalvis, Edita Gedrimaitė, Mindaugas Šimkus, Tomas Ruzgaila. Pelnę 1 396 taškus, jie nedaug nusileido nugalėtojams.

      Trečioji vieta atiteko baldininkams – IĮ „Sandriaus baldai“ komandai. Fortūna palanki buvo Sandriui ir Tadui Buivydams, Valdui Gramauskui, Evaldui Majauskui. Jų sąskaitoje –
1 330 taškų.

      UAB „Mivada“ komandos laukė nemenkas iššūkis – jai labiausiai šypsojosi fortūna B lygos superfinale. Sportiški, azartiški, siekiantys pergalės žaidėjai iškovojo auksinę taurę ir kitąmet jau rungsis A lygoje. Komandą į pergalę vedė Vaclovas Mitkus, Virginijus Valatka, Kristina Mitkuvienė ir Andrius Narkus. Jie priešininkus įveikė surinkę 1 269 taškus.
Nedaug nuo jų atsiliko UAB „Šviesos krateris“ žaidėjai Vytautas Varkalys, Darius Gusčius, Tomas Jurgutis ir Tomas Stonkus. Pelnyti 1 166 taškai, užimta antroji vieta praskynė kelią į A lygą. Na, o trečioji vieta atiteko UAB „Euroliuksas“ komandos nariams Jonui Alčauskui, Dainiui Naujokui, Martynui Paulikui ir Artūrui Skurdauskui, surinkusiems 1 148 taškus.

      Visoms komandoms įteikti vertingi prizai, kuponai pramogauti „Porto“ centre ir kitos dovanos.

      Rezultatyviausiu A lygos superfinalo žaidėju pripažintas Rolandas Kuprys (224 taškai), atstovaujantis Plungės policijos komisariatui. Taiklumu pasižymėjo ir UAB „Vičiūnai ir partneriai“ komandos žaidėja E. Gedrimaitė (192 taškai). B lygos taikliausieji – Jaunimo reikalų tarybos atstovė Rūta Vaitkevičiūtė (190 taškų) ir UAB „Plungės šaltis“ komandos narys Justinas Šimkus (213 taškų).

      „Pramogų centras „Porto“ labai reikalingas Plungei. Smagu, kad po vienu stogu susiburia daugiau kaip 70-ies įmonių ir organizacijų atstovai. Na, o superfinale kovoja tie žmonės, kurie nori ir geba žaisti“, – dėkodamas komandoms už gražų žaidimą kalbėjo meras Audrius Klišonis, kuris taip pat mėgsta boulingą.

      Turnyro organizatorė Odeta Petkuvienė džiaugėsi tobulėjančiomis komandomis, nuo pat pirmų dienų į šį žaidimą įsiliejusiais ir neseniai prisijungusiais žaidėjais, kad turnyras tapo gražia tradicija.

      Oficialią taurių įteikimo ceremoniją papuošė nuostabi muzikinė programa.

 

Informacija parengta pagal laikraščio  „Plungė“ korespondentės Danos Lukauskienės medžiagą

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.