Auksei Jonušaitei – dvi šalies vicečempionės taurės

2022-11-24
Lietuvos moterų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionato finalinės varžybos, Vilnius, 2022-11-13. Auksė Jonušaitė, svorio iki 45 kg kategorija, 2 vieta
A. Jonušaitė su sporto trofėjais (kairėje), Evaldo Zaniausko nuotr,

Lapkričio 13 dieną Vilniuje vyko Lietuvos moterų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionato finalinės varžybos. Jose jėgas ant pakylos išmėgino ir keturios Plungės rajono atstovės.   

Kaip ir reikėjo tikėtis, lūkesčius pateisino Auksė Jonušaitė, svorio iki 45 kilogramų kategorijoje pelniusi vicečempionės titulus tiek rovimo, tiek stūmimo veiksmuose. Tenusileista tik šių metų Europos jaunių merginų bronzos medalio savininkei Brigitai Remėzaitei iš Telšių rajono. Konkurencija mūsiškei dėl garbingų apdovanojimų buvo nemaža: jau atrankos varžybose dėl teisės patekti į finalą rungėsi net dvylika atlečių. 

Pažymėtina, kad artėjantys prie pabaigos 2022 metai A. Jonušaitei, kurią treniruoja Evaldas Zaniauskas, susiklostė ypač sėkmingai. Prieš šias varžybas sostinėje sportininkė jau buvo iškovojusi tris prizines vietas įvairių amžiaus grupių Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatuose. Tai – jaunių (iki 15 metų), beje, varžantis kartu su vaikinukais, – sidabro, jaunių merginų (iki 17 metų) – aukso bei moterų – sidabro medaliai. Už šiuos laimėjimus plungiškė pakviesta į nacionalinę moterų rinktinę. 

Kaip Vilniuje sekėsi kitoms plungiškėms? Kartu su Aukse dalyvavusi svorio iki 45 kilogramų kategorijoje, Augustė Ambražūnaitė užėmė 5-ąją vietą stūmimo bei 8-ąją – rovimo veiksmuose. Kitoje varžybų grupėje (iki 49 kilogramų) tarp 10 sunkiaatlečių Vanesa Urbšytė abiejuose veiksmuose buvo šeštoji, o Karina Lukošiūtė taip pat dukart – septintoji.

Plungės sporto ir rekreacijos centro inf.    

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.