Atviras pokalbis su jaunimu

2019-10-25
 

 

 

 

 

Plungės atvirame jaunimo centre vyksta pokalbių vakarai „Persona Nr. 1“, kuriais siekiama supažindinti Plungės jaunimą su rajono lyderiais.

Spalio 24 dieną įvyko antrasis pokalbių vakaras „Persona Nr. 1“ su Plungės r. savivaldybės administracijos direktoriumi Mindaugu Kaunu. Susirinkusiems pokalbių vakaro dalyviams Mindaugas Kaunas pasakojo apie savo vaikystę, mokslus, šeimą, darbinę patirtį ir skatino jaunimą būti aktyviais ir siekti savo tikslų. Vakaro metu netrūko nuoširdumo, atvirumo ir juoko. Svečias ne tik dalyvavo diskusijoje ir pokalbyje su jaunimu, bet ir mielai pasivaržė prie stalo teniso ir biliardo stalų su aktyviausiais centro lankytojais.

Plungės atviro jaunimo centro direktorius Egidijus Vaškelevičius dėkojo Mindaugui Kaunui už vakaro įspūdžius ir tai, kad Savivaldybės administracijos direktorius įtemptoje savo darbotvarkėje rado laiko susitikimui ir nuoširdžiam pokalbiui su Plungės jaunimu. Administracijos direktorius atviravo, jog mielai dar ne kartą sugrįš į Plungės atvirą jaunimo centrą – ne tik naujoms diskusijoms, bet ir pasivaržyti organizuojamuose turnyruose su jaunimu.

Plungės atviro jaunimo centro inf.

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.