Atviras jaunimo centras vykdo projektą „Atrask save“

2015-10-14

       VšĮ Plungės atviras jaunimo centras nuo spalio 1 d. yra Jaunimo reikalų departamento prie SADM ir Lietuvos darbo biržos į gyvendinamo projekto  „Atrask save” partneris. Plungės atvirame jaunimo centre nuo tos dienos pradėjo dirbti nauja darbuotoja – Renata Jastrumskienė, – kuri ir tapo Jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) projekto  „Atrask save” koordinatore Plungės rajone.

      Vietos JGI koordinatoriai, dirbantys Jaunimo reikalų departamento partnerėse į staigose, nuolat bendradarbiauja su savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriais, į vairiais savivaldybių administracijų struktūriniais padaliniais, filialais ir savivaldybių biudžetinėmis į staigomis, ieškodami  neaktyvių jaunų žmonių,  kurie galėtų būti JGI dalyviais.

      Projekto tikslas – suteikti jaunam žmogui patraukliomis formomis ir metodais informavimo paslaugų, kurios padėtų spręsti iškylančias problemas, sudaryti palankias sąlygas formuotis jauno žmogaus asmenybei bei jo (re-) integravimuisi į darbo rinką. Informavimas ir konsultavimas vykdomas šiomis temomis, atsižvelgiant į jauno žmogaus poreikius: išsilavinimas, pirmas būstas, darbas, verslumas, santykiai, mobilumas, savanorystė, laisvalaikis, žmogaus teisės, socialinės problemos, sveikata, santykiai. Tai veiklos, kurių metu jaunas žmogus mokomas kritiškai vertinti informacijos srautą, identifikuoti aktualiausią informaciją ir gebėti ja pasinaudoti, siekiant sprendimų priėmimo, savarankiškumo ugdymo.

      Jei Jūsų draugų, pažį stamų ar artimųjų tarpe yra jaunų žmonių (14-29 m. amžiaus), kurie nesimoko, nedirba ir nėra registruoti teritorinėje darbo biržoje, maloniai kviečiame susisiekti su JGI vietos koordinatore Renata Jastrumskiene tel. +370 604 83 834 arba el. paštu renatajastrumskiene@gmil.com.

 

Plungės atviro jaunimo centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.