Atnaujintas maisto produktų pardavimo tinklalapis www.kaimasinamus.lt

2020-04-10

 

www.kaimasinamus.lt – tai platforma, kurioje galima rasti per 300 ūkininkų bei jų siūlomos produkcijos. Šiuo į temptu metu rekomenduojama skambinti tiesiai ūkininkui ir tartis dėl galimybių bei sąlygų apsipirkti. Visi ūkininkų kontaktai puslapyje matomi iš karto.


Prekyba be tarpininkų

Vartotojams svarbu, kad būtų aiški maisto kilmė bei garantuota kokybė. Dabar žinoti, kad maistas neapkeliavo pusės pasaulio prieš patekdamas ant vartotojų stalo, yra privalumas – ne tik dėl šviežumo garantijos, bet ir dėl saugos. Svarbu, kad maistą liestų kuo mažiau skirtingų rankų.

Šalies smulkieji ir vidutiniai ūkininkai, kurie skelbiasi www.kaimasinamus.lt, savo užaugintą produkciją parduoda tiesiai vartotojui, eliminuodami tarpininkų grandį .

Tinklalapis taip pat yra viešinamas Facebook socialinio tinklo paskyroje Kaimas į namus“.

 

Registracija verslui

Ūkininkai bei smulkūs gamintojai gali nemokamai prisijungti prie puslapio www.kaimasinamus.lt. Ir tai yra labai paprasta: spaudžiate mygtuką dešiniame kampe „PRISIJUNGTI“, pasirenkate „registruotis“, suvedate savo el. pašto adresą, susigalvojate slaptažodį bei iš eilės užpildote visą anketą. Nepamirškite, kad labai svarbu į kelti savo ūkio nuotrauką, taip pat vėliau sukeliamų produktų nuotraukas. Vartotojas pirmiausiai renkasi produktus, kurie turi vizualizaciją, o gaminiai be nuotraukų lieka neatversti. Primename, kad produktų nuotraukos turi būti nedidelės raiškos – neviršyti 1Mb dydžio.

 

Svarbus pristatymas į namus

Dabar, kaip niekada, yra aktualus pristatymas į namus. Pastarosiomis savaitėmis tinklalapis www.kaimasinamus.lt sulaukia daug užklausų, kaip galima būtų į sigyti produktus ir maisto gaminius iš vietos gamintojų. Pirkėjus ypač domina prekių pristatymo sąlygos.

Pagalbą, sprendžiant gabenimo problemą, vis dažniau pasiūlo pačios logistikos kompanijos. Ne viena kreipėsi į  www.kaimasinamus.lt administratorių su pasiūlymais išvežioti prekes. Reaguodamos į pasikeitusią verslo aplinką, distributoriai siūlo ūkininkams savo paslaugas – pristatyti maistą mieste ar rajone, su galimybe pasirinkti bekontaktį pristatymo būdą – produktus paliekant prie durų. Jei tokia paslauga yra susidomėjusių ūkininkų, jiems reikėtų parašyti ar paskambinti į  www.kaimasinamus.lt ir kontaktais bus pasidalyta.

 

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.