Atliktas Lietuvos turistinių vietovių patrauklumo vertinimo tyrimas

2022-09-05

Siekiant vystyti turizmo infrastruktūrą, paslaugų kompleksiškumą, gerinti traukos objektų pasiekiamumą bei turistų patirtį Lietuvoje, nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ užsakymu 2021 m. rugpjūčio 1–31 dienomis buvo atliktas Lietuvos turistinių vietovių ir traukos objektų infrastruktūros išvystymo lygio vertinimas, kurį įgyvendino tarptautinės rinkos tyrimų bendrovė UAB BERENT Research Baltic.

Lietuvos turistinių objektų infrastruktūros ir paslaugų išvystymo lygio vertinimas apėmė 1 200 atrinktų valstybinių, privačių ar viešųjų traukos objektų visose 60 šalies savivaldybių.

Plungės r. turistinių objektų vertinimas apėmė 20 objektų. Bendras savivaldybės įvertintų objektų patrauklumo vidurkis yra 2,77 (iš galimų 4), ir yra panašus lyginant tiek su savivaldybių grupės vidurkiu (2,77), tiek nacionaliniu vidurkiu (2,78).

Su atliktu vertinimu galite susipažinti https://lithuania.travel/uploads/ataskaitos/Lietuvos_turistiniu_vietoviu_patrauklumo_vertinimo_tyrimo_ataskaita-2021.pdf   

Parengta pagal VšĮ Keliauk Lietuvoje inf.

https://www.lithuania.travel/lt/

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.